Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrás nélkül izmot építeni...

Gyúrás nélkül izmot építeni lehetséges?

Figyelt kérdés
Hallottam egy olyan vegyületröl, hogy koksz, és hogy az emberek attol lesznek nagyok meg izmosak, de ehez kel gyurni is? Mi van ha az ember nem gyur csak beveszi ezt az anyagot? Attol is nö? Meg az egyik haverom mondta , hogy van egy másik anyag ami nem koksz, hanem valami symbol a neve és ezt kell bedörzsölni az ember börébe és ettöl 2x nagyobb lesz a keze vagy melle, ahová bedörzsöli, de van aki inekcioval csinálja és az hatásoabb, léteznek ilyen szerek? Pl én nem akarok swhartczenegger lenni csak , hogy pl meglátnak és azt mondják, hogy huu te gyursz?? Ha pl a ketött egyszerre használom azt lehet gyurás nélkül, hogy látszódjon ,?

2016. nov. 14. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez szar volt.
2016. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én pumpálni szoktam mert szeretem ha nagy és eres vagyok.

A kolbászt is szeretem, nincs is annál jobb, mint az igazi paprikás füstölve, vagy főzve.

Szeretem kicsit megrágni, ízlelgetni, majd lenyelni.

Nekem is van egy 25 ös, ha felpumpálom, nagyon megnő.

KŐŐ?

2016. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez komoly kerdes? Mert viccnek eleg szar volt.
2016. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Izmot nem, de a synthollal elérhetsz elég nagy növekedést is... Vannak érdekes videók, módosíthatják az emberi hülyeség határairól alkotott véleményedet... Egyes csajok a fenekükbe pumpálják az olajat, nagy és rengő seggek születnek vele, szerintem borzalmas, de nem nekem csinálják.


Csúnyán néznék a szervezetemre, ha akármilyen szer hatására spontán elkezdene költséges izmokat építeni csak úgy mindenhova... Illetve kicsit megijednék, az a helyzet.

2016. nov. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ritka szar trollkerdes. Pedig lehetett volna jo, csak tulbonyolitottad.
2016. nov. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mannnocska ***** válasza:

Értem én hogy troll kérdés, meg azt is hogy ezért itt mindenki keresztre fog feszíteni, de igen, vannak olyan erős cuccok, amivel kb kanapéról építhetsz izmot.


Viszont ez nem a parasztkox, vagy synthol (symbol ezen szakadtam :D :D :D :D )

2016. nov. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De mi a neve annak a szernek? H nem kell hozzá gyurni?
2016. nov. 15. 20:35
 8/8 mannnocska ***** válasza:

Teljesen mindegy a neve, nem tudsz hozzájutni. Már én sem emlékszem pontosan mi volt a megjelölés a tanulmányban, de most nem is fogom előkeríteni.


Úgyis triggerelnék pár embert vele, és jönnének jól megmondani hogy mennyire buta vagyok.

2016. nov. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!