Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A nok nehezebben epitenek...

A nok nehezebben epitenek izmot? Elerhetetlen a celom?

Figyelt kérdés
Hatalmas tulsulytol szabadultam meg, volt egy hasi mutetem is a tobblet bor miatt. Izmosodni, formasodni szeretnek, ezert igenybe vetgem egy edzot munkajat, hogy vilagositson fel, magyarazza el mit hogy kell. Mondtam, hogy a celom egy Bekefi Brigitta alak lenne. Mondta, hogy eselytelen, mert mindjart 30 vagyok, a korabbi tulsulytol es a mutettol meg vagyok gyengulve. Kerdeztem, hogy miert van az, hogy pl. Csuhai Janos tobb servmutet utan edz es versenyzik. Mondta, hogy aert mert o ferfi, es a ferfiakra konnyebben jon az izom, nokent meg ebben a korban, ilyen multtal mondjak le rola, mert a nok 4x nehezebben epitenek izmot, de az en esetemben meg lehet ennel is nehezebb. Velemenyek?
2016. nov. 14. 17:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sz.rd le ott ahol van. Ha jól csinálod, 1-2 év alatt már simán jó formád lesz, gondolom nem versenyzés a cél.
2016. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nos, ezt értem, de ne foglalkozz vele, vannak bunkók. 28 éves vagy, nem balettozni akarsz vagy tornászkodni profi szinten :D

Jó, műtöttek is, de az érzékenység elmúlik s az bőr volt, nem valami durva kór... Fiatal vagy még s előtted az élet :D De most komolyan. Semmilyen normális oka nem volt rá, hogy leírjon. Ne foglalkozz vele.

2016. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Koszi! Komolyan koszi! Nem versenyezni akarok, hanem egy eros, szep format. Keresek mast. :)
2016. nov. 14. 20:00
 14/16 anonim ***** válasza:

En is azt gondolom, hogy keress masik edzot. Hogy ferfi vagy no azt dontsd el te magad. De biztosan nem jot valasztottal aki igy all a dolgokhoz. Esetleg leirnad akar privatban ki volt egy a sztar szakerto aki igy lehuzott?


Lehet, hogy azert mondta hogy a Bekefi Brigi alak elerhetetlen szamodra, hogy ne add fel es ne elerhetetlen "alom" legyen. Nem tudom. Az biztos, hogy minden kitartas kerdese es benned van ahogy olvastam. Ha emberek muvegtagokkal, mozgasserulten uzik ezt a sportot, akkor semmi sem lehetetlen azt gondolom.


Sok kitartast kivanok neked, haladj lepesrol lepesre es erd el a celod!!

2016. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Keress egy normális edzőt, 28 évesen még bőven van lehetőséget változni, nem lesz könnyű, de szerintem pár év alatt sikerülni fog!

Hajrá és gratulálok az eddigi eredményedhez, nem semmi kitartásod van! Ne add fel egy ember miatt azt, amit elkezdtél!

Az izomépítés tényleg nem lesz könnyű. Én 32 évesen kezdtem el terembe járni, hogy egy kis izmot magamra pakoljak. (Előtte otthon edzettem.) Nekünk nőknek tényleg sokkal nehezebb, mint egy pasinak, de egy esztétikus sportos alak simán elérhető kitartó munkával, csak nyilván a kor előrehaladtával több időbe telik.

2016. nov. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 mannnocska ***** válasza:

Jézusom ez lenne az a pont amikor otthagytam volna azt az edzőt. Hogy lehet valakinek olyat mondani, hogy áááá ezt te úgyse éred el!


Nem kell hallgatni rá, csinálni kell, és majd meglátod hol ütközöl korlátba, és átlendülsz e rajta, vagy sem.


Csak rajtad múlik, szerintem egyáltalán nem irreális cél, és még fiatal vagy. 40 fölött érnek a nők változó korba, amikor már tényleg hormonális okai lehetnek, de egy csinos alakot simán össze tudsz hozni.


Fontold meg hogy mást keresel. És csak csináld.

2016. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!