Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes kemény alapgyakorlatok...

Érdemes kemény alapgyakorlatokkal tömegelni a télen?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam h nem megyek végig edzésenként a gépeken testrészenként, hanem pl egy hátas edzés 6 sorozat evezés, 6 sorozat felhúzásból és 4 sorozat gépi evezésből állna. Lábedzés 8 sorozat guggolás, 4 sorozat kitörés aztán vádli stb stb. Tehát nem gépeken nyomnám hanem az alapgyakorlatokkal. Elvileg Schwarzenegger is ezekkel épitette a tömeget.
2016. nov. 10. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

ez 3gyakorlat akkor csoportonként, 1 vagy 2 is elég, lábra pl csak guggolás is elég, hátra evezés,felhúzás meg ugye csuklyához vállvonogatás

alapgyakorlatok a jók

2016. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy háthoz evezés, vállhoz vállból nyomás, persze ott a váll mindhárom részét megkell edzeni, oldalra emelés és keresztbe emelés se árt. Mellre fekvenyomni 1 kezessel fogok. Lábra akkor ugye guggolás. Karral miújság?
2016. nov. 10. 19:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja meg alkarra is érdekelne valami megoldás, tömegnövelé szempontjából, mindkét részére 1-1 gyakorlat
2016. nov. 10. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Karra állva bicepsz rúddal, meg homlokra engedés/tolonc/szűknyomás, amelyiket jobban tudod. Alkarra madarfogasos karhajlitas, fuggeszkedes, farmer-Walk.
2016. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy függ ez össze a téllel?
2016. nov. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h ebbe belekéne kötni, vagy emiatt kommentet kéne írni. Télen tömegelek, csak azért irtam oda.
2016. nov. 11. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!