Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudtok évekig motiváltak...

Hogy tudtok évekig motiváltak maradni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 17. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
fanatizmus én 4 éve edzem de sose kellett motiváció hozzá most beteg vaok de alig várom hogy menjek edzeni
2016. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
csak a pufin ad erőt és mindent lebíró akaratot
2016. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami pszichés dolog, de én mocsok sz4rul érzem magam, amikor nem edzek. Emlékszem régen, mikor 1-2 hónapokra hagytam abba az egészet és szörnyen éreztem magam. El sem tudom képzelni már az életem kondi nélkül.

Meg kell szeretni a dolgot és ennyi. Az ember nehezen válik meg azoktól a dolgoktól, amiket szeret és minden nap csinál valamilyen formában.

2016. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom még nincs benne (bár sokkal, sokkal nehezebb volt az elején... utána az ember belejön, az izmosodás pedig roppant motiváló tud lenni. bár az edzéshez nem feltétlenül kell hű de nagy motiváció), de tudom, hogy ez változó. Az egyik embernek van egy célja s az viszi előre, akkor is, ha minden edzés szenvedés, de jól akar kinézni (az ilyenek hősök, akiket tisztelek és sajnálok)... S van, akinek egyszerűen jólesik az edzés, persze neki is hasonlóak vele a céljai. A mozgás érezhetően szükséges az egészségemhez s ahhoz, hogy a közérzetem s energiaszintem ne legyen csapnivaló. S edzeni teljesen más, mint pl. órákat sétálni az erdőben. De mindkét mozgásforma kell nekem. Ez ilyen egyértelmű dolog, tökmindegy, mennyire nem vagyok motivált. Ha eljön az idő, csinálni kell. Egy csomó ilyen dolog van, az edzés még a vonzóbb tevékenységek közé tartozik.

Mostanában a sétát hanyagolom, sajna, edzeni azért szoktam. Anélkül teljesen lemerülnék.

2016. okt. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem értem magam, mert, hónapokig megvan a lelkesedés és aztán visszalustulok ... Persze én is megszokom, és aztán jön a lelkiismeretfurdalás, aztán újrakezdem, ezeket a köröket futom újra és újra .
2016. okt. 17. 17:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem s előfordult az utóbbi 50 évben, hogy nem volt kedvem. (Olyan is, hogy évekig nem tudtam mozogni egy betegség miatt, de ez egy másik történet.) Ha nincs kedvem, emlékeztetem magam, hogy a pl. futás legnehezebb része felhúzni a cipőt. Ha már rajtad van, megy minden, mint a karikacsapás. A súlyzókat is csak elővenni nehéz!
2016. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell motiváltnak maradni, pusztán a megszokás...
2016. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hatalmas tulsullyal alltam neki. Kb. 2 het kellett mire raereztem az izere. Minden jobb volt onnantol. Elveztem, hogy kitolhatom a hataraimat, jobban fogott az agyam a tanulmanyaimhoz es a munkamhoz, ahogy elkezdetm fogyni, formasodni nott az onbizalmam, a libidom, 1000x jobb a szex, optimistabb lettem, ambiciozusabb, vegre, eletemben eloszor pihentetoen aludtam. Nekem ez az eletminoseg bovem megeri a kitartast.
2016. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a napi rutin része lett, bele van építve a napirendembe, elintézem reggel felkelés után az edzést és kész.
2016. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
progress = motivation
2016. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!