Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » El akarok kezdeni street...

El akarok kezdeni street workoutozni! Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
hány órát edzek naponta hogy kb. 2 év múlva jó testem legyem legyen? milyen gyakorlatokat csináljak előszőr?
2016. okt. 14. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

a street workout inkább a szép gyakorlatok,minstem a szép test, vagyis szépnek lehet szép de nem kimondottan izmos..inkább olyan vézna,szálkás szép ami csak a 14éves lányoknak tetszik

ha külsőre mész jobb ha súllyal edzel, ha gyakorlatokat akarsz akkor jó a streetezés

bocs hogy nem adtam választ a kérdésre, nem vágom a témát csak gondoltam leirom ezt, hátha meggondolod magad, de alap saját súlyos gyakorlatok: húzódzkodás,fekvőtámasz,kézen állva fekvő, meg a guggolás de az nem sok mindent hoz súly nélkül

2016. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"nem vágom"


igen ez már abból is látszik, hogy kevered a street workoutot és a saját súlyos edzést...


kérdező, rengeteg edzéstervet, videót, bloggert, vloggert lehet találni a témában se perc alatt...

2016. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézegess a youtubeon erről szóló videókat, pl ez a csatorna kiindulási alapnak jó:

https://www.youtube.com/user/SAMbarzHUNGARY/videos

Innen megtanulhatod a gyakorlatok helyes végrehajtását.

Nem kell minden nap edzeni, mert

- egy idő után nem fogod bírni

- az ízületeknek sem tesz jót (tapasztalat)

- kell a pihenés az izmok regenerálódásához

Elég ha minden 2. nap mész ki, kb 1, másfél órára. Fontos hogy bemelegíts előtte, az edzés intenzív legyen (ne legyen túl sok pihenő a gyakorlatok között), és hogy a végén ne maradjon ki a nyújtás.

Ha a gyakorlatokat helyesen csinálod, ha nem lógod el az edzést, és ha helyesen eszel, meg lesz az eredménye.

Sok sikert!

2016. okt. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!