Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetséges ez?

Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Testemet szeretném épiteni de nem súlyzóval.Tudtok erre vmi módszert?Kajával vinném be a fehérjét meg amit kell.A súllyal való edzés nem vonz engem.Sztem félek h béna leszek vagy ilyesmi.Meg tesóm is most kondiba jár nem akarom h az legyen h most utánzom.Régen Street Workoutoztam nagyon szerettem csak azzal nem növeltem ah izmom :/ lehet h rosszul csináltam vmit vagy nem tudom de nem nőtt.Ha tudtok segiteni azt nagyon megköszönöm :)

2016. okt. 10. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
fekvőtámasz, húzódzkodás, street workout, ezzel kell hogy növekedjen az izmod valamilyen szinten.
2016. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem én ezt de lehet olyan testet formálni mint ha súlyzóval csinálnám?

Van telefonomon egy olyan app h 30 day fitness challenge (Itt is fekvő,felülés egyebek vannak) és ugyanaz a kérdésem az appal egybe mint az imént h ki lehet dolgozni úgy a testet mint súllyal való edzéssel?

2016. okt. 10. 18:18
 3/6 ndm ***** válasza:
nem. ha látványos izmokat akarsz, plusz terhelése van szükséged --> súlyokra. saját testsúllyal csekély eredményeket érhetsz csak el, ez a genetikádból is függ.
2016. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akk muszáj súllyal való edzést csinálnom ..meggondolom még magam :)

Köszönöm a válaszokat sokat segítettek!! :)

2016. okt. 10. 18:32
 5/6 likebike ***** válasza:
Edzhetnél a tesóddal is,ő mindent el tudna neked magyarázni meg tudna segíteni,amiben kell.
2016. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom nem vagyunk olyan viszonyban :/
2016. okt. 11. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!