Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez hogy lehetséges? Mit tegyek?

Ez hogy lehetséges? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vannak olyan női testepitok(pl Kiss Virág),akiknek olyan alaakjuk van h a hasuk kockas,a fenekuk és a combjuk vastag

Van olyan is,aki eredetileg nem olyan volt,de az edzestol úgy néz ki

Én már 6honapja edzek..Előttte sem voltam kövér,de nem volt rajtam izom.

Mióta edzek én is azt vettem észre h a derekam vékonyabb a csipom és a fenekem nagyobb,es a hasamon sincs sok felesleg..

Egyébként kis kaloriaplusszba tomegelek

de annyira szeretnék kockas hasat

Viszont felek,h ha diétázni kezdek lemegy a fenekem,es az izom,amit felszedtem

Szerintetek ha kitartó vagyok,es ezt a kis kaloriaplusszos tomegelest csinalom,plusz mellette kardiozok

Akkor elerhetem azt az alomalakot mint Michelle Lewin,vagy Kiss Virág

Olyan 5-6evre gondoltam

Szerintetek?Mit tegyek?

16/L


2016. szept. 29. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rendesen diétázol, edzel s nem viszed túlzásba a testzsírcsökkentést, csak minimálisan vesztesz izmot, attól ne félj, hogy lemegy :) Amúgyis könnyebben visszajön, ha korábban izmosabb volt, de tényleg nem megy le, ha nem rontasz el valamit.
2016. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért azt tudd, hogy ők csúcsformában nem tiszták, tehát naturál nem fogsz úgy kinézni, mint ők szezonban (bár megjegyzem ha nem versenyzel nem is kell). Ha meg versenyzel akkor sajnos már bikini kategóriában is meg kell barátkoznod a gyógyszerekkel
2016. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokkal szebb egy olyan fenekű vagy combbal rendelkező nő látványa, akinek a combvonulatait nem a zsírszövetek tagolatlan masszája adja, hanem az izmok szépen ívelő, domború formája.

Szerintem.

2016. szept. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!