Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyobb termek milyenek?

Nagyobb termek milyenek?

Figyelt kérdés

Valtani fogok masik teremre mert ahova jarok lassan zar. Itt minsig koszontunk egymasnak akarki jott es senkit sem nagyon erdekelt hogy a masik mit csinal, neha megkertek engem hogy segitsek be par sorozatnal ha baj van, ennyi.

Nagyobb termekbe mennyire "csaladias" a hangulat? Vannak akik videozgatnak meg fenykepezgetnek? Szokas koszonni mindenkinek itt is ugye? Bocs a kerdesert de izgatott vagyok kicsit. Kis valtozas. :)


2016. aug. 15. 22:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kerdező ne lepődj meg, ha egy anonim oldalon, gyúrós emberektől kérsz tanácsot és leugatnak. Ez a sport ilyen, ráadásul 30-40% cuccol is, ne haragudj amiért az agressziót nem tudják kordában tartani, nem mindenkinek sikerül.
2016. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Cortez70 ***** válasza:
Nem cuccozok. Az meg messze van az agressziótól, hogy leírom, hogy a kérdező és a fiatalok nagy része gyámoltalan, önállótlan.
2016. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Semmi baj.

En tudom magamrol hogy nem ilyen vagyok. Ismeretlen ember velemenyere nem adok, foleg nem ha lehúz. :)))

2016. aug. 16. 13:36
 14/17 Cortez70 ***** válasza:
Annak a véleményére adj majd mindig aki nyal neked és simogatja a buksidat. Azzal lépsz majd előre, igazad van.
2016. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
En ilyet nem allitottam, es nem is nyal senki es a buksimat sem simogatjak. Nojj fel.
2016. aug. 16. 13:43
 16/17 Cortez70 ***** válasza:
Én nőjek fel? Te kérdeztél gyerekes baromságokat. Kis hulye izgulós.
2016. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom ismetelni magam. Ovi. :)
2016. aug. 16. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!