Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyobb termek milyenek?

Nagyobb termek milyenek?

Figyelt kérdés

Valtani fogok masik teremre mert ahova jarok lassan zar. Itt minsig koszontunk egymasnak akarki jott es senkit sem nagyon erdekelt hogy a masik mit csinal, neha megkertek engem hogy segitsek be par sorozatnal ha baj van, ennyi.

Nagyobb termekbe mennyire "csaladias" a hangulat? Vannak akik videozgatnak meg fenykepezgetnek? Szokas koszonni mindenkinek itt is ugye? Bocs a kerdesert de izgatott vagyok kicsit. Kis valtozas. :)


2016. aug. 15. 22:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
semmmi kül, ha bemész az öltözőbe köszönsz, bár nem mindenki, meg akit gyakran látsz annak bólintasz, dehát nem spanolni mész... beszólni senki nem fog, hogy mit és mirét csinálsz, max ha életveszélyes, fotózni meg videózni főleg a 40 kilós kezdők szoktak, hogy legyen mit kirakni instára...
2016. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Most igazat adok Heroldnak. Senkivel nem kell rosszba lenni, koszonsz mindenkinek akkor is ha nem koszon. Senki nem kerdezi meg a masiktol h cuccol-e vagy hogy mit nyom. Fotozkodas megy persze itt is mint mindenhol, mert be kell jelentkezni, tudja mar a fszm vilag hogy a meccaban vagyok.
2016. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kis terembe jarok meg es itt egyetlen egyszer lattam 2 embert h fotozkodik. De en koszonok igyis ugyis rajtam semmi nem mulik. :)
2016. aug. 15. 23:30
 4/17 Cortez70 ***** válasza:
Az öltözőben kell köszönni, meg akit már sokszor látsz és a közeledben van éppen. Ennyi. mindent túlaggódtok fiatalok az a baj. Önállótlan, gyámoltalanok vagytok!
2016. aug. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ezt nem veszem magamra. Inkabb pozitov izgulasnak elem ezt meg mint gyamoltalansagnak. :)
2016. aug. 16. 11:59
 6/17 Cortez70 ***** válasza:
De mi a szart kell izgulni azon, hogy lemész edzeni?
2016. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Valtozatossag.

Ma nagyon be vagy feszulve papa.. Tobbi kerdesnel is. :D

2016. aug. 16. 12:21
 8/17 Cortez70 ***** válasza:
Nem vagyok, csak nem értem, hogy hogy lehettek ennyire önállótlanok. Minden szaron aggódtok, pár gramm fehérjén idegeskedtek, megkérdezitek, hogy mennyit kell szarni, stb.
2016. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát ja, sok ilyen srác van, de majd megemberesednek... sajnos nem mindenkinek sikerul
2016. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

En csak megkerdeztem mi a szokas mashol, de ha nem kerdeztem volna meg, en attol fuggetlenul is koszontem volna, csak kivansci vagyok meg picit izgatott a valtozas miatt. :)

A hulyekkel meg nem kell foglalkozni. Sok itt a troll es szerintem par gramm feherjet senki se vesz komolyan. :D

2016. aug. 16. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!