Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrend összeállítása, ahol a...

Étrend összeállítása, ahol a növényi fehérjén van a hangsúly?

Figyelt kérdés

Napi 4 tojás, és 250g hús menne. Ennyi lenne az állati fehérje.

Reggelire megy 150g zabpehely. Nagyjából itt el is akadtam. Hogyan állítsam össze a többit?

85Kg vagyok.


2016. aug. 11. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
250gramm hus de milyen? Mert nem mindegy. Am megy egyel huvelyeseket abba van feherje sok meg olajos magvakat
2016. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csirkemell.

Köszi a válaszod!

2016. aug. 11. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Neked a 170g fehérjére van szükséged egy nap. Ezt a fenti élelmek nem fedezik. Tojásból mehet több ( csinálhatsz fehéreturmixot is, én így szoktam: 2banán+10 tojásfehérje+1kanál zabpehely. Ezt összeturmixozom és megiszom. Sok fehérje és finom is). A 250g hús az nem rossz, csak figyelj arra, hogy nem zsírosodj be nagyon. Midezek mellett a zöldségek is nagyon fontosak és az,hogy változatosan étkezz. Másik nagyon fontos dolog a zöldség, azt is tpljadkeményen.


Én a fehérjét banánból, kenyérből, csirkemellből, szalonnából, jusajtból, juhtúróból, 100% whey Proteinből, stb. ből nyerem. Tehát nem elég 3-4 féle ételből bevinni.



Megjegyzé: Ha veszel Protein pórt, abból a napi szükséglet max. fele menjen, a többi kajából.



Sok sikert!

2016. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hogy hogy hogy? megnézed a kaja makrotápanyagát és hozzáadod. X_X
2016. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!