Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyet meglehet csinálni a...

Ilyet meglehet csinálni a valóságban?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de kíváncsi vagyok, hogy mi kell a gyorsasághoz.Gondolom, ami a videóban van, oda nagyon erős vádli kéne, hogy eltudjak rugaszkodni. https://www.youtube.com/watch?v=zKNpEFxtTHE 0:15-kor kezdődik el benne amiről beszélek.

2016. aug. 5. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
pls
2016. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Az emberek hülyesége néha fizikai fájdalmat okoz nekem.


Kivéve, hogy ez a néha elég gyakran van.

2016. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
xDD
2016. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
oke kiegtem... mára eleg volt az internetbol
2016. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

:D :D :D


Amúgy a válasz: nem. :)

2016. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
legtöbben csak leszóltak szóval itt az értelmes válasz, az embernek túl nagy a tömege és nem elég erősek az izmai hogy akár negyed ilyen gyorsan és magasra tudj ugrani, és még ezek mellé persze olyan erővel hogy az érkezésnél még egy ütésre is legyen elég lendületed, lehetetlen ... tegyük fel hogy nem lehetetlen és tudsz olyan magasra és gyorsan ugrani, az ütközésnél nem tudnál megállni, mindketten (te is meg akit megütsz is)tovább esnétek még egy darabig amíg le nem lassulnál eléggé hogy simán a földre zuhanjatok
2016. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

" de kíváncsi vagyok, hogy mi kell a gyorsasághoz."


töltött káposzta

2016. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Némi segédeszközzel meglehet, hogy meglehet!!!


De a kérdésed nyelvtanilag helyesen így nézne ki:


Ilyet meg lehet csinálni a valóságban?


Tudom, hülye kérdés, de kíváncsi vagyok, hogy mi kell a gyorsasághoz. Gondolom, ami a videóban van, oda nagyon erős vádli kéne, hogy el tudjak rugaszkodni. https://www.youtube.com/watch?v=zKNpEFxtTHE 0:15-kor kezdődik el benne, amiről beszélek.


Tiszteletem.

2016. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!