Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meglehet-e csinálni a valóságban?

Petikevokosztcsa kérdése:

Meglehet-e csinálni a valóságban?

Figyelt kérdés
Lehetséges egy "láthatatlan" személy akit csak én látok "létrehozása"? Mint például a Beyind: Two Souls-ban Aiden vagy valami szellem szeruseg ami mindig segít és bármilyen módon tudnék vele kommunikálni? Vagy megkérni pl hogy lebegtessen tárgyakat meg ilyenek. És hogyan tudnám megcsinálni mivel elég sok BTURBO videót néztem és nagyon megjött a kedvem ehhez. :D

2016. márc. 20. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és téged most megkíméllek attól a sötét soroktól, amiket elkezdtem írni, mert átalakítom haraggá...
2016. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, de amennyiben mégis sikerülne szólj és szerzek neked egy ingyen szobát Bábán...
2016. márc. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Simán lehet, nekem két ilyen segítőm is van, elmosogatnak, felvágják a kenyeret, behozzák az ebédet, megharapják a postást meg más effélék. Egyszer beküldtem őket bankot rabolni, azóta dolgoznom sem kell. Esténként néha kilebegtetem őket az utcára az egyik nyikorgós szekrénnyel együtt, a szomszéd néni sikoltozva menekül, én meg jókat röhögök magamban, aztán persze mindent letagadok. Ajánlom mindenkinek!!
2016. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, nekem régen volt egy. Mindig elküldtem a sarki boltba tejért de egyszer eltévedt. Lehet hogy az egyiket az volt az enyém.de elfelejtettem hogyan kell megidézni megint. (PRANK KÉRDÉS)
2016. márc. 21. 08:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Téged a fejedre ejtettek?
2016. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom komolyan kérdezted, ezért komolyan is válaszolok. A mostani filmeknek / sorozatoknak van egy olyan előnye, hogy az emberek nem hagynak fel a hittel. Ami jó. Minden lehetséges, akár ez is. Már hallottam róla. De hogy mondjam. Olyan egy kicsit az egész, mintha egy gyerek, aki most megy óvodába mondja az anyjának, hogy ő márpedig pilóta lesz. Természetesen lehet pilóta, de látjuk, hogy még mennyi munka van előtte. Az olyan dolgok is munkát és gyakorlást igényelnek, ami írtál. Szóval persze lehetsz pilóta, de előbb tanulj meg tanulni, olvasni, írni, érettségizz le, rakj le egy diplomát, gyakorolj sokat.


És azok, akik hisznek manapság az ilyesmibe (ami nem rossz, sőt jó) a tévésorozatok által, sokszor fellelkesülnek, beleélik magukat, és azt hiszik, hogy majd teliholdkor elmondanak egy varázsigét és vámpírrá változnak...

2016. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok. Ha meg nem volt komoly a kérdés akkor meg felejtsd el az egészet mit írtam
2016. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!