Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van ez a hirtelen...

Miért van ez a hirtelen legyengülés?

Figyelt kérdés
Már 2,5 éve edzem.Nemrég kezdtem el egy új edzéstervet,a Greyskull LP-t.Nagyon jó edzésterv,2-3 hét alatt 5 kilót fejlődtem fekvenyomásban 8 ismétléses maxban.80 kilóba 8-at bírtam nyomni,most ugyan ezt 85-be.Guggolásban 110-ről 117.5 kilóra emeltem azóta a súlyt.Ma tovább próbáltam növelni a súlyt fekvenyomásban 87.5-re,de nem ment,az 5. ismétlésnél rajtam maradt.Mi lehet ennek az oka?A többi gyakorlatban nem estem vissza.Guggolásban,mellről nyomásban következő edzéseken növelni akarom az ismétlésszámot.A felhúzást most technikai okok miatt nem írtam,mert most próbálok átállni konvencionálisról a szumóra,itt még nem lőttem be a súlyt,még csak gyakorlom a szumózást

2016. aug. 3. 17:30
 1/3 likebike ***** válasza:
Ilyen napod volt.Máskor bele fogsz nyomni 5 ismétlést.
2016. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legalább 6-7 ismétlés kéne,abból kiindulva,hogy 85-be 8-at nyomtam.Régebben már sikerült 87.5 be 5-öt belenyomni,amikor még gyengébb voltam
2016. aug. 3. 17:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Következő edzésen ugyanezzel a súllyal csináljam vagy vegyek vissza?Úgy megy az edzésterv,hogy az utolsó szériában minden edzésen meg kell próbálni többet nyomni.Ha az utolsó szériába megy a 8 ismétlés,én akkor emelem a súlyt
2016. aug. 3. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!