Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék tömegnövelőt vásárol...

Szeretnék tömegnövelőt vásárolni (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni? Nem vagyok tapasztalt ilyen téren.


175 centi vagyok és emellé 58 kiló. Szeretnék hízni. Hiába edzek mellé, állandóan csak szálkásodom. Rendszertelenül eszek, de az esetek 99%-ban halat,tejtermékeket,csirkemellet. Szerintetek ha elkezdenék tömegnövelőt szedni az segítene meghíznom? Rendszeres étkezés teljes mértékben kizárt. Maximum ebédet, és vacsorát tudok megoldani viszonylagos állandósággal. (Mivel tolmácsolok és mindig másik műszakban vagyok) Ha úgy gondoljátok, hogy tudtok egy terméket ami segítene, megtennétek azt, hogy belinkelitek nekem? Rövidítésekből, meg a termékek összetételéből nehezen fogok rájuk bukkanni :D Köszönöm előre is! Remélem tudtok segíteni :)



2016. júl. 17. 16:54
1 2
 11/14 Cortez70 ***** válasza:
Ez jó, de olcsóbb, ha te rakod össze.
2016. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Rendben :D köszönöm szépen a segítséget. Megpróbálok minél többet enni, hátha most sikerülni fog mert most motivált vagyok hogy hízzak :)
2016. júl. 17. 17:49
 13/14 anonim ***** válasza:
90%
Zablisztet és egy adag fehérjét beleraksz a shakerbe, vizet rá, letolod. Tessék, 1 étkezés le is tudva. Napi 2x is mehet ez, vacsorát, ebédet pedig tudod mindig csinálni, akkor az legyen szilárd kaja, ennyi.
2016. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Reggel feherje + zab, tizorai rizs csirke (nagy adag) ebed rizs csirke (meg nagyobb adag) uzsonna feherje +zab vacsora rizs csirke (nagy adag) este túró. Tessék ossze irtam neked mar ezen Sem kell rendszerezned. Nehez betartani?
2016. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!