Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék tömegnövelőt vásárol...

Szeretnék tömegnövelőt vásárolni (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni? Nem vagyok tapasztalt ilyen téren.


175 centi vagyok és emellé 58 kiló. Szeretnék hízni. Hiába edzek mellé, állandóan csak szálkásodom. Rendszertelenül eszek, de az esetek 99%-ban halat,tejtermékeket,csirkemellet. Szerintetek ha elkezdenék tömegnövelőt szedni az segítene meghíznom? Rendszeres étkezés teljes mértékben kizárt. Maximum ebédet, és vacsorát tudok megoldani viszonylagos állandósággal. (Mivel tolmácsolok és mindig másik műszakban vagyok) Ha úgy gondoljátok, hogy tudtok egy terméket ami segítene, megtennétek azt, hogy belinkelitek nekem? Rövidítésekből, meg a termékek összetételéből nehezen fogok rájuk bukkanni :D Köszönöm előre is! Remélem tudtok segíteni :)



2016. júl. 17. 16:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mindenki azzal jön, hogy kell rendszeres étrend, vigyek be több tápanyagot. Nem fog menni. Szóval kérlek próbáljatok meg másfajta tanácsot adni :D főleg termékekkel kapcsolatban
2016. júl. 17. 16:56
 2/14 anonim ***** válasza:

egyél többet.

mi az hogy nem fog menni? nem tudsz megenni 3000 kalóriát 16 óra alatt? eh

2016. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok többet enni. Figyelemzavaros vagyok és rohadt rendszertelenül élek. Nem tudom beosztani a napom semennyire.
2016. júl. 17. 17:08
 4/14 anonim ***** válasza:
nem is kell. egyél egy nap 3x sokat. ebbe mi a nehéz?
2016. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miert egybol a szar kell...
2016. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem igaz hogy olyan rohadt nehéz a kérdésre válaszolni. Igen nehéz. Nem fogok magyarázkodni.
2016. júl. 17. 17:15
 7/14 anonim ***** válasza:
miért könnyebb meginni 4 kanál dzsámbót, mint 100 g zablisztet?
2016. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Cortez70 ***** válasza:
55%
Protein + zabliszt (vagy rizsliszt). Nem bonyolult. Cukros tömegnövelő nem kell.
2016. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pedig az lesz a megoldás, hogy amikor eszel, akkor sokkal többet eszel, mint eddig. Ha már egyszer elkezded, akkor egyél gyorsabban, és kész is, nem értem én sem, hogy ezzel mi a gond. A szervezeted szilárd kajára van kitalálva, mint mindenkié, kiegészíteni lehet mondjuk a fehérjebevitelt, de kaja HELYETT porokat enni csak ártani fog - ezt a legnagyobb jóindulattal írom.
2016. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Rendben. Megpróbálom. Csak arra számítok, hogy megnő a tápanyag igénye a szervezetemnek ha ilyen porokat iszok, és emiatt több kaját kívánok vagy valami.


Amúgy szerintetek ez jó döntés akkor? Ebben láttam talán még a legkevesebb mesterséges anyagot a többihez képest. [link]

2016. júl. 17. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!