Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem tudok izmot felszedn...

Miért nem tudok izmot felszedni a karomra?

Figyelt kérdés
2 éve edzek és a karom egyszerűen semmit nem változott, jó ha 2 centit nőtt kb. Próbáltam már mindent, a nagyobb súlyokkal való 8-12 ismétlést, és a kisebb súlyokkal a 14-18 ismétlést, egyik se vált be. Szuperszettek, vetkőző-sorozatok, óriás-sorozatok, mindent de egyszerűen semmi. Az étkezéssel kétlem, hogy bármi gond lenne, mivel akkora belem van mint egy növisnek(15% tzs-vel), és minden más testrészem szépen fejlődik. Egyszerűen tanácstalan vagyok. Jelenleg 34-35 cm-es a karom(és a legesleggyengébb testrészem) , és egy ( most nem azért írom, hogy fényezzem magam, csak "bizarr" példaként) egy 95kg-os fekvenyomás szériánál ( a mellem a legerősebb) elég hülyén néz ki, hogy egy bottal veszem le a súlyokat, és nem utolsó sorban elég nevetségesen nézek ki egy viszonylag széles felsőtesttel, amiből lóg ki két darab gally. Bármilyen tanácsot elfogadok, jöhet hideg-meleg, mert én már tényleg kifogytam az ötletekből.

2016. júl. 10. 13:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kardot.... Tehát a karod:D
2016. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Akkor a mostani felállásomat hanyagolom, megy a levesbe, helyette átállok arra amit a mondtatok, a 4-8 ismétléses, nehéz súlyos gyakorlatokra. Tényleg köszönöm mindenkinek, hátha ezek után nekiáll nőni a karom is! :)
2016. júl. 10. 18:19
 13/14 anonim ***** válasza:
a kardon jót nevettem :')
2016. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
En is csak annyit tudok hogy bicepsznél is tricepsznél is nagy súllyal 8 ismétlés, meg eddz heti kétszer minimum ha ennyire le van maradva
2016. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!