Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet-e így bármit elérni?

Lehet-e így bármit elérni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem edzeni. CSAK HOBBI szinten. Semmi komoly célom nincsen vele, még mielőtt valaki ideírná, hogy csak csirkemell és rizs. Nincs ilyenekre pénzem mindig. Reggel zabpehellyel kezdem és 1,5%-os tejjel. Este tudok most csak főtt ételt enni. Kenyeret nem eszek, cukrot lecsökkentettem, cukros üdítőket egyáltalán nem iszok. Edzeni 3x súlyzós, 1-2-3 alkalommal futok, illetve kardió. HIIT kardió. Csak vizet iszok. Illetve konkrét oldalt tudnátok adni egy olyan fehérjéről, amit megéri megvenni és nem drága? 19/f/178 cm/68 kg

2016. jún. 8. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csirkecombot veszel, kb ugyanúgy jössz ki(vagy olcsóbban), mintha fehérjét vennél. Szóval wtf.
2016. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:

Ha megvannak a makrobeviteleid, akkor fejlődsz.

Mhn whey 3kg 10 rugó. Ennek olcsóbb a fehérje grammra vetített ára, mint a húsnak. De ne erre építs,ez csak kiegészítő legyen.

2016. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Persze, hogy lehet, egy esztétikusabb egészségesebb testet el lehet érni így is, csak nem leszel testépítő mércével izmos. Azt viszont ne felejtsd el, hogy edzeni ezesetben is ugyanúgy kell mint egy állat. Én mhn whey-t szoktam venni a bodybuilder shopból.
2016. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Semmi komoly célom nincsen vele,"


eddig olvastam

2016. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! #4. Akkor nem kell elolvasni :) nem mindenki akar testépítő lenni és nem mindenkinek van annyi ideje, mint neked.
2016. jún. 8. 11:39
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
annyira röhejes vagy. még aki mindent bele ad, 100%osan csinál midnent, az sem fog sehogy se kinézni dopping nélkül. akkor szerinted ha még a kajára se figyelsz mit fogsz elérni? SEMMIT.
2016. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rizs,bab,zab,csirkecomb,lenmagolaj,kókuszolaj,répa,káposzta,MHN fehérje, egész tojás,krumpli,sertéscomb. Most ezek jutnak eszembe. Elég olcsón lehet belőlük sokat kajálni.
2016. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!