Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World of Tanks: csak én...

World of Tanks: csak én vagyok nagyon béna- semmit se tudok elérni a játékban? Mire bármit tennék kilőnek és ennyi?

Figyelt kérdés

Az van hogy new userként kapok egy alap tankot, elindulok, nagy nehezen odadöcögök ahol a harc folyik (alap tankot jó lassúak gyenge páncélzatúak, szarok). Mire odadöcögök és odajutnék hogy valakit célba is vegyek addigra kilőnek. Egy lövéssel persze, egy erős tank mint egy Tigris egy lövéssel szedi le az alap szarokat.


De nem értem így mi értelme? Egy new user mit tehet? Persze megveheti kapásból az erős tankot de aki nem akarja mert csak kipróbálná a játékot-na de így?

Mire célt keresek, 10x kilőttek. Semmire se jutok.


2015. jún. 3. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A tigris alig sebez valamit tehát egy lövéssel nem szed ki semmit. Az alap tankokat át kell vészelni, nincs mit tenni. Próbálj meg olyan tankokat szerezni amik alapként is használhatóak. Milyen tankjaid vannak? Fejlesztheded még a stratégiádat és a stílusodat is. Ha nem ismered akkor ajánlom Ph3lan és Cleverland videóit, nekem sokat segítenek.
2015. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem értem a Tigrisekről olyanokat olvastam és láttam videón (nem játék hanem valós 2VH Tigrisek) hogy Sherman tankot egy lövéssel.

A még Shermannél is gyengébb francia rettenet kis tankokat meg lehet ki se lőtték hanem átmentek rajtuk.

2015. jún. 3. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos a Wot mint játék valamennyire kiegyenlített . Itt a tigris nem fog kiszedni senkit egy lövésből. Az tény hogy a valóságban úgy ment át az ellenségen mint kés a vajon. A wotban inkább a játékos tudása számít mivel a tankok kiegyenlítettek persze mindegyik a saját kategóriájában, itt mindenkinek van esélye.
2015. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nem írtam oda hogy itt szintek vannak a tigris egy 7-es szintű tank. A legkisseb ami szembejöhet vele egy 5-ös szintű, persze néha vannak kivételek. Mindegyik tank +-2 szinttel arrébb lévő tankkal találkozhat.
2015. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!