Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Stable Online játékban...

Star Stable Online játékban hogy tudom elérni, hogy magyar legyen a játék?

Figyelt kérdés

Csak annyit tudtam csinálni, hogy a weboldal magyar lett, de maga a játék továbbra is angol :(

Szervercsere pedig nem lehetséges, mindig azt írja ki, hogy nincs elérhető szerver amire válthatnék :(

A főoldalnál pedig nincs magyar nyelv, ott nem tudok váltani:/


Valaki tud segíteni? Előre is köszönöm szépen :)



2014. szept. 18. 18:19
 1/3 timon78 válasza:
Hát én új karaktert kezdtem és ott váltottam magyarra és egy olyan szeróra dobott ahol csak magyarok :/
2014. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem tudok szervert váltani :( pedig jó játék, kár hogy nem mindenhol érhető el magyarul :(
2014. szept. 19. 22:01
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezt a választ kaptam a supporttól:

Kedves Felhasználó!


Köszönjük szépen az üzenetet és elnézést a kései válaszért!


Ha nem látsz elérhető szervert, akkor sajnos azt gondolom, hogy nincs lehetőséged váltani.


Azt tudom, hogy az újonan bevezetett nyelvek (lengyel, orosz, holland, magyar) új szervert kaptak, ahol tudnak játszani, és az az ötlet, hogy az egy nyelvet beszélők azonos szerveren legyenek, ez a Forintban való kedvezményes fizetés szempontjából is fontos.


Üdvözlettel,



Milla - Star Stable Support



szóval ezt a választ kaptam.


szóval kitettem ide,hátha ezzel segítettem valakinek.

2014. szept. 24. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!