Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az Old Spice-os Isaiah Mustafa...

Az Old Spice-os Isaiah Mustafa fizikuma szerintetek hány év munka? És kb hány % tzs lehet? És tuti naturál ugye?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 20:45
 1/8 Kenzo Tenma ***** válasza:

[link]


Hát szerintem olyan 15% megvan a tzs. Amúgy olyan 1,5 év alatt meg lehet.

2016. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1,5 nekem nagyon kevésnek tűnik, azért nem mindennapi fizikuma van.


Úgy látom hogy itt a naturál testépítést már nagyon alulértékelik az emberek, és ezt nem csak a te kommentedből látom.


Aki nem Jeff Seid meg Simion Panda az 1-2 év alatt laza munkával hozható az itteni kommentelők szerint

2016. máj. 30. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:
ez tényleg nem egy komoly forma. naturálba könnyen hozható, hogy mennyi idő alatt az sok mindentől függ, de ha mindent jól csinálsz max két év.
2016. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Én nem írtam, hogy laza munkával. Gondoltam feltételezhetjük, hogy minden adott, úgy azért el lehet érni egy ekkora tömeget. 1,5 év alatt fel lehet rántani egy 20-ast majdnem.
2016. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Közel 100kg.


Persze ha minden adott azt úgy érted ,hogy csak ezzel kell foglalkozni, nincs munka meg semmi kötelezettség, akkor lehet. Ezt én sokakhoz hasonlóan sosem fogo mmegtapasztalni :D

2016. máj. 30. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, a minden adott azt jelenti, hogy megvan a megfelelő edzés,étrend és a legalább 7 óra alvás, ezt egy átlagos munkás ember is meg tudja teremteni. Heti 3x 1 órája mindenkinek van, kaja megvan 40ezer ft-ból, 7 órát meg azért szerintem lehet aludni hétköznap is (jó vannak extrém esetek)
2016. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Én 84 kg-t találtam csak. De amúgy 192 cm szóval lehet, hogy egy kicsit több.
2016. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én 98-at találtam múltkor, de őszintén ezt igazából csak ő tudja hogy mennyi.
2016. máj. 30. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!