Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Danabol kúra, de hogyan?

Danabol kúra, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 19 éves srác vagyok és most,hogy a szabadidőm engedi, gyúrni szeretnék. Danabol kúrán gondolkodtam. Hogyan,mennyit és meddig kell szedni a tabit? Illetve mik lehetnek a lehetséges káros mellékhatásai?

Akinek esetleg van saját tapasztalata vele szívesen várom. Negatív kommenteket nemkérek köszönöm szépen.

Várom a válaszokat,előre is köszi !


2016. máj. 27. 20:52
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

--gömb--


Csak vicceltem nem és én vagyok gömb :DDDDD

-_-

A dana nem jó cucc még ha érdemes volna cuccolnod sem azt kőne, de neked nem kő cucc oszt kész...

Nem is fejlődnél tőle mivel nem is tudod mit csinálj egy terembe...

2016. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Istenverte balf$sz lehetsz te az tuti :DDDDD
2016. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Toljad csak a danat az jo lesz neked. Egy kis szerencsevel ez var rad.

Lenyomsz egy kurat, hoz valamit, megtetszik nyomsz majd meg egyet es igy tovabb. Elkezdesz noni de nem ugy ahogy vartad, valami hianyzik. Mar honapok-evek ota tolod de megse vagy lazar angelov hat elkezdesz kicsit tobbet szedni. 2-3 ev mulva rajossz, hogy semmit nem hozott abbol amit vartal, nem lett beloled fb-sztar hiaba postolsz magadrol minden nap kepet senki nem lajkolja, 2016-ban senkit nem hat meg egy 42centis zsiros kar gynoval meg tele pattanassal. A diszkoban se leszel a helyi bika aki elott terdepelnek a lanyok nem fogsz kapni se elismerest se tiszteletet es mivel legbelul tudni fogod, hogy a teljesitmeny mogott nincs valodi befektetett munka ezert te magad se fogod ertekelni a fejlodest. Tanulni, dolgozni nem fogsz megmagyarazod anyadnak, hogy te majd gazdag testepito leszel csak fizesse a kuradat. Elobb utobb kezd halvanyodni a lelkesedes meg a lóadagoktol durvulnak a mellekhatasok is ezert tartasz egy kis szunetet. Fel ev alatt ugy ossze esel mint aki soha nem edzett amitol olyan depresszios leszel, hogy abba is hagyod ezt az egesz csicska gyuras dolgot ugysincs semmi ertelme az egesznek. 22 evesen gynoval, felig kopaszon, 25-30% testzsirral es lankado szerszammal anyad padlasan katizol majd mert valami kell, hogy feldolgozd, hogy egy rakas szar vagy.

Sok sikert az elso kurahoz es szedj majvedot akkor nem lesz semmi baj!

2016. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 crudy ***** válasza:
Hát az utolsónál jobban nem nagyon lehet ezt össze foglalni. A népnek csak annyi a baja h ahoz h ilyen szereket szedj szakértelem kell amit nem itt fogsz megkapni és nem is a kokszos segghulye tagoktól a kondiban. Ez keményen kémia és biokémia de te még a testtömegnövelés alapjaival se vagy tisztában. Ezt még megfejeled azzal h azt sem tudod h nem értesz hozzá pedig kéne. De tényleg a legjobb az egészben h azt állítod h van stabil célod mégis az egyik legszarabb kokszot sikerült megtalálnod.
2016. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Meghaltam,hogy elment a téma..igazából inkább megkérdezek pár testépítőt,az ő véleményükre adok.

Azért köszi !

2016. máj. 28. 20:49
 36/37 anonim ***** válasza:
Ha egy normális testépítőt megkérdezel ad neked egy pofont remélem.
2016. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
fáj az igazság kérdező?
2016. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!