Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Danabol kúra, de hogyan?

Danabol kúra, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 19 éves srác vagyok és most,hogy a szabadidőm engedi, gyúrni szeretnék. Danabol kúrán gondolkodtam. Hogyan,mennyit és meddig kell szedni a tabit? Illetve mik lehetnek a lehetséges káros mellékhatásai?

Akinek esetleg van saját tapasztalata vele szívesen várom. Negatív kommenteket nemkérek köszönöm szépen.

Várom a válaszokat,előre is köszi !


2016. máj. 27. 20:52
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Én vagyok a hülye mert merek kérdezni ugyebár ? :D

Megy a pacsi (Y)

2016. máj. 27. 21:53
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért vagy hülye, mert kérdezni mersz, hanem azért, mert nem fogod fel, hogy előbb naturálban hozd ki a maxot, utána foglalkozz ilyennel. Na ezért. Btw, 75-80 kg meg semmi, hamar megvan 1 értelmes étrenddel, jó edzéssel.
2016. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Kinek mi a hamar. Nemhiszem,hogy olyan hamar kilehet hozni azt a szintet.
2016. máj. 27. 22:15
 24/37 anonim ***** válasza:
89%

Egyre nagyobb a rákod.

Orvost ajánlok.

2016. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
89%
tudod mit ,simán nyomass agyba főbe minden szart. Max egy hulyével kevesebb...bocs ezért a válaszért ,de amire ezt elolvastam...
2016. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Elolvasva a kérdést örülök, hogy te legalább még nem kezdted el. Edz normálisan, tervezett étrenddel és ne tedd tönkre magad, 19 éves vagy baaszki!!
2016. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Ha tomegelni akarsz akkor:

1. A legeslegfontosabb: vigyel be sok kaloriat (de ne csokibol, hanem rizsbol, teljes kiorlesu tesztabol pl) es legyen meg a napi feherjebeviteled. (A napi feherjebeviteled az a testtomeged ketszerese grammban. Ha pl 70kg vagy, akkor egy nap 140g feherjet vigyel be.)

2. Edz rendszeresen, es szabalyosan. Erdemes eleinte heti haromszor jarni konditerembe, es teljes testes edzest vegezni. Majd kb ket honap utan mar szerintem valthatsz osztott edzesre, azaz minden nap jelold ki hogy melyik izmodra edzel, es azt ko kemenyen gyurd.

3. Pihenj! Ez nagyon fontos. Az alvas alatt regeneralodsz. Minden nap legalabb 7-8 orat aludj.


Egy kezdonek ennyi eleg. Nem kell danabol meg ilyen szarsagok, csak a szervezetedet es magadat teszed tonkre. Inkabb vegyel magadnak tejsavofeherjet meg vitaminokat.

Legalabbis en ezeket tanacsolom neked. Ha ezt betartod, hidd el latszani fog jovo nyarra szepen.

2016. máj. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Nem akarod megkerülni a munkát, mi? Szeggyed a danát, aztán dögölj meg benne.

Csak jókívánság. :)

2016. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
50%

Semmi mellékhatása nincs, ne higgy a hülyéknek.

Zöld Jumbo-t ajánlok mellé, napi 3 adaggal, mivel a megnövekedett tápanyagigény miatt több kell. Az edzés utáni adagba tegyél +50 g szőlőcukrot és 10 g kreatint.

Sok sikert!

2016. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
29. Még a végén elhiszi....
2016. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!