Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Jeff Seid lett az első és Balogh Robin csak második?

Figyelt kérdés

Volt ugye Stockholmban a Fittnes Gala nevezetű verseny ahol szerintem Balogh Robin sokkal jobb formát hozott mint Jeff Seid. Szerintetek?

[link]



2016. máj. 8. 10:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Lehet a gyno miatt.
2016. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
hát... vagy ezt olvasod, vagy semmit :D
2016. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Cortez70 ***** válasza:
Írtam neked kérdező, hogy szárazabb volt pedig. De ezt a kommentet meg le sem szartad. Tehát mit vársz, ha nem reagálsz a kérdésre írt kommentre. Akkor nem mindegy mit írnak a többiek, ha szarsz reagálni az érdembeli írásra?
2016. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Talríták a versenyt.
2016. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Neked köszönöm az értelmes választ Cortez.
2016. máj. 8. 12:15
 16/19 Cortez70 ***** válasza:
Nincs mit, szerintem sima bunda volt.
2016. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szakértő, de a 3. helyezett is jobban néz ki szerintem, mint az első.
2016. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A fizik szabályokkal nem vagyok tisztában,de lehet itt is vonnak a túl szálkás formáért,mint a nőknél.De az tény hogy Robin jóval izmosabb,szálkásabb és ugyanolyan jó a derék váll aránya.Tehát ha nem a túl szálka forma az ok,akkor egyértelműen sportpolitika,mert a Seid gyereket jobban ismerik,jobban eladható,nagyobb reklámot csinálhat a versenynek a szponzorok termékeinek.
2016. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Biztos szebb volt a fürdőnadrágja." Vagy ami benne volt:-D.


OFF


Szia Monty, 1000 éve nem láttam a hozzászólásaidat. MB


ON

2017. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!