Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire nagy baromság még a...

Mennyire nagy baromság még a genetikai határaim elérése elött cuccolni?

Figyelt kérdés
még mindig fejlődöm rendesen de szívesen megdobnám a dolgot, tisztában vagyok a szerrel amit használnák, a használatával, a kockázataival, nyilván rendesen edzem rendesen kajálok minden rendben, de szeretnék gyorsabban fejlődni, szerintetek nagyon nagy hülyeség volna?
2016. ápr. 28. 22:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Akarni akarok, de nem biztos hogy még most, azért itt kérdezem mivel van itt egy pár tapasztaltabb a témában leginkább az ő véleményeikre vagyok kiváncsi...

Egyébként a dolgot menetével tisztában vagyok, össze tudnák rakni magamnak egy rendes kúrát, elméleti szinte azért tudom mi merre, sokat olvastam a témában/beszélgettem a témáről

2016. ápr. 28. 22:49
 12/19 A kérdező kommentje:

A kérdés nem az hogy megéri e cuccolni, mert nyilván nem..

Csupán mennyire tartjátok hülyeségnek még a max elött cuccolást...

2016. ápr. 28. 22:51
 13/19 anonim ***** válasza:

Akkor inkább priviben kéne békakrokkra, Cortezra írni mert itt csak a "trollok" szólogatnának be(pl én), hogy milyen retard vagy ami igaz is.

De a te dolgod.

2016. ápr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha már tapasztaltabbal akarsz beszélni.
2016. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 CsakMester97 ***** válasza:

Ha neked megéri bevállalni a kúrát tudván a kockázatokat, akkor megfelelő levezetéssel, megbízható helyről beszerzett cuccal vágj bele.

Esetleg ha nagyobb biztonságérzetet szeretnél keress fel egy profi sportorvost.

2016. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#4

Cuccol valaki 5 evig, lenyom ez ido alatt x kurat aztan rajon, hogy csak egy gynoval meg par pattanassal lett tobb ezert nem tol tobbet akkor nem fog osszeesni?

2016. ápr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egy gynoval, pár pattanással, meg vagy 30kg izommal:)
2016. ápr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nézd, ez a te döntésed. Azt se tudjuk, hol tartasz fejlődésben, mik a prioritásaid, mit tolnál, mennyit, nem mintha speciel én értenék a cucchoz, mert sose fogok, de a lényeg az, hogyte hogyan ítéled meg.

Mivel még rendesen fejlődsz, nekem ezen a ponton eszembe se jutna, de én nem vagyok te.

2016. ápr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem akarok senkit bíztatni, inkább lebeszélni.


1. Genetika

2. Minőségi cucc

3. Normális kis-közepes adag

4. Első kúra és jó levezetés

5. Jó étrend és kemény edzés


Ha ezek megvanank, akkor az első kúra 70% megmarad :) Nem egy ilyen személyről tudok, persze sokan nem így vélik, mivel nincs meg a fentiekből minden az egyénnél.

2016. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!