Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes a teremben segíteni a...

Érdemes a teremben segíteni a teljesen kezdőknek, azoknak akik egyértelműen rosszul edzenek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha valaki olyasmit csinál aminek semmi értelme, láthatóan alkalmatlan az egész edzése a fejlődésre stb.

Oda szoktatok menni/szólni ilyen esetben az adott emberhez?

Nem szeretnék nagyképűnek tűnni, csak a jó szándék vezetne, szívesen segítenék.

Érdemes szerintetek?


2016. ápr. 25. 16:08
 1/10 Kisboltos ***** válasza:
Érdemes lehet, főleg ha már a saját vagy mások épségét veszélyezteti.
2016. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szívesen teszed, én biztos megköszönném.
2016. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a maga dolga. Ha valaki azért meg le hogy hülyéskedjen meg f @szságokat csináljon, tegye azt. Ha látom hogy valaki tényleg keményen edz de valamit épp szabálytalanul csinál akkor szólok neki hogy hogyan csinálja szabályosan.
2016. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Látok néha hajmeresztő dolgokat, de vékony kezdőként nem biztos, hogy hiteles lenne, ha szólnék miatta. Főleg, ha más gyakorlatokban látom, hogy az illető sokkal erősebb, mint én.
2016. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van, amennyiben tényleg látszik, hogy a tag még kezdő és gyakorlatlan. De akkor is csak finoman meg udvariasan menj azért hozzá, ne akarj a trénere lenni meg okosnak látszani, lássa, hogy nem hülyének nézed hanem tényleg segiteni akarsz. A régebb óta edzőknél ez felesleges, mert "ők tudják hogy kell ezt" meg "nekik igy jó" stb. és inkább inkább zavarja őket ha bele akarsz okoskodni az edzésükbe. Én szivesen vettem mindig a segitő szándékot de olyan ritkán volt, általában nem szól senki bele a másik dolgába a teremben.
2016. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha egyedül edzenék és rosszul akkor örülnék neki, ha Valaki szól.
2016. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem érdemes segítened csak úgy magadtól. Vagy az lesz, hogy még ő háborodik fel, hogy te minek pofázol bele, vagy úgy tesz, mintha érdekelné és megfogadná a tanácsod, a következő edzésén meg ugyanúgy szarik bele és rosszul csinálja. Hagyd inkább.
2016. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam segíteni, csak ha életveszélyes dolgot csinál. Általában még te vagy a bunkó, ha megkérdezed, hogy segíthetsz-e...főleg lányok szoktak nézni, pedig nem casjozni járok.
2016. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy segíts, de persze csak barátságosan, jóindulatúan. Ha cserébe paraszt, az az ő baja, nem a tied.

Viszont ha már előre feltételezed, hogy úgyis paraszt lesz, és ezért nem csinálsz semmit, attól nem lesz jobb a világ.

Társadalmi felelősség!

2016. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem erdemes. Egy nagyobb teremben evente megfordul kb 500 olyan ember aki az elso berletet se fogja teljesen lejarni mielott feladja. Valoszinuleg te tobb energiat fektetnel abba, hogy nekik segits mint ok maguk a sajat edzesukbe.
2016. ápr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!