Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt meglehet csinálni teljes...

Ezt meglehet csinálni teljes testes edzésnél?

Figyelt kérdés

Ugye a teljes testes edzéseknél izomcsoportonként egy gyakorlatot ajánlanak 3-4 sorozattal heti 3x.

Azt meglehet, hogy egy gyakorlat helyett kettőt végzek, viszont gyakorlatonként csak 2 sorozatot, így ugyanott vagyok. Vagy jobb, ha a gyakorlatokat edzésről edzésre váltogatom, és megy a 4 sorozat?


2016. ápr. 15. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én inkább azt csináln, hogy a nagyobn izomcsoportokra eleve 2 gyakorlatot végeznék 3 sorozattal, a kisebbeknél meg valtogatnám edzésenként, hogy picit változatosabb legyen. Azok amúgy is kapnak másodlagosan terhelést azt összetett gyakorlatoknál.
2016. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok mindent meg lehet csinálni teljes testes edzésnél, attól függ mit bírsz, milyen gyorsan regenerálódsz, mekkora az állóképességed, edzésmúltad.

Én valahogy úgy csinálom, ahogy előttem írták. Minden edzésem teljes testes, de egyik nap több megy alsótestre, másik nap felsőtestre. De minden izomra megy egy vagy kettő alapgyakorlat főleg. Nagy izmokra kettő, kicsikre egy. Ezen felül plusszban hol a felső, hol az alsótest kap még terhelést, felváltva.

Bocsi, kicsit zagyva, de remélem azért érthető. :)

2016. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!