Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kilehet úgy rántani a csirkeme...

Kilehet úgy rántani a csirkemellet, hogy testépítő "barát" legyen?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, bepanírozod, aztán kirántod és máris testépítő barát...
2016. ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tömgeléskor simán mehet hagyományos módon is, na persze nem napi 2 kiló. ha pucolsz, és csak nem versenyforma a cél, csak simán fogyni akarsz, szerintem még akkor is belefér mondjuk heti 1x... de ugye az olaj és a fehér liszt nem a legjobb diétában :D
2016. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sütőben is lehet rántott húst sütni, és a fehér liszt sem kötelező hozzávaló...
2016. ápr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
így van zablisztbe, egy kis zab/búzakorpával sütőbe kisütni, máris bodybuilder friendly
2016. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt akartam írni, mint az utolsó. :) Kókuszzsírban is ki lehet sütni utána, ha belefér az a zsírmennyiség neked.
2016. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kókuszzsír + zabliszt
2016. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

Én panír nélkül rántom ki.

A panírral vigyázni kell bizony, mert egyszer haverom véletlenül megevett egy olyat, ami paníros volt aztán azonnal összeesett az izomzata. Plusz másnapra felszaladt plusz 10 kiló zsír.

Valszeg az nem volt testbarát rántott hús!! 4!4


Édes Istenem, rég láttam már ekkora szereptúljátszást, mindjárt összeesik az univerzum.

2016. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!