Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az MHN protein azért olyan...

Az MHN protein azért olyan olcsó, mert vállalhatatlanul rossz íze van?

Figyelt kérdés
Az összes többi fehérjéhez képest gyanúsan olcsó. Ez az íze miatt van? Mert ahol olvastam véleményeket, szinte mindenki az ízére panaszkodik (mint valami savanyú romlott tej utóíz). És ne mondjátok hogy finnyásak, mert nem egy-két ember írta.
2016. ápr. 10. 20:27
 1/9 A kérdező kommentje:
És akkor ne vegyek? Mert nagyon csábító az ára, de nekem igenis fontos az íz, nem akarok minden nap öklendezni, vagy undorral ránézni a fehérjére.
2016. ápr. 10. 20:29
 2/9 Cortez70 ***** válasza:
A vaníliás az fimom és az epres csoki is. Nekem csak a sima csokis ami nem annyira ízlik, de megiszom azért.
2016. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Én még nem éreztem savanyúnak, de most lehet megint megkapom, hogy bérkommentelő vagyok. :D
2016. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a csoki-keksz kva jó, nincs savanyú meg semmilyen mellékíze, a hollandcsokinak sincs savanyú íze, inkább kicsit olyan kesernyés, a többit nem próbáltam.
2016. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most akkor finom, vagy csak épp iható, vagy a többihez képest rosszabb, de azért iható?
2016. ápr. 10. 20:39
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
Nálam a holland csokis az közepes, nem szar, de nem is jó. A vaníliás az finom, a többi meg jó. Ennyi. De mindenkinek más jöhet be, az ízlések változóak.
2016. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg épp a holland csokis a kedvencem, az ízlik a legjobban úgyhogy ennyit erről. Kóstold meg és döntsd el neked milyen. Mindenkinek más jön be, így nem állíthatod semmire sem azt, hogy szar, vagy jó.
2016. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nállam is a holland csokisa nyerő, a csokis-keksznek én alig érzem az ízét valamiért. Szerintem ahány embert kérdezel róla, annyi különböző vélemény lesz. Próbálj ki kezdetnek egy kisebb kiszerelést ha ennyire fosol tőle.
2016. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy más mit mond vagy ír róla. Ha 1000 ember szerint jó, lehet te leszel az 1001., akinek meg nem.

Próbáld ki, és majd eldöntöd.

Első alkalommal egy kis adagot, igen.

2016. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!