Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi az oka annak, hogy - a...

Mi az oka annak, hogy - a legtöbb termék esetében - de pl. a Nitro pure whey gold ára Bodybuildingbolt shopon 11. 000 Ft, a Biotech oldalán viszont majdnem 14.690 Ft?

Figyelt kérdés
Ugyan abban a kiszerelésben természetesen. (2200g)

2014. máj. 30. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkoztam ma, de komolyan.
2014. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Régóta ezen gondolkodnak többen, de itt szerintem senki nem fogja tudni neked megmondani az igazat, mert nem tudjuk, csak tippelünk.
2014. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is lenne tippem, de nem mondom inkább.
2014. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Meghallgatnám :)
2014. máj. 30. 17:02
 5/11 tap bela ***** válasza:

.... és ezt a kérdést miért nem teszed fel a Biotech információs vonalain, telefon, e-mail, stb......


..... mivel ők a gyártó, forgalmazó cég? Az ő márkájukról van szó? Ha ők sem tudják, akkor.....

2014. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gondolom a bodybuilding shop is annyiért jut hozzá mint a biotech üzletei. Mivel nem tudnám elhinni, hogy a gyárja ingyen oda adja a saját üzleteinek, hogy azok meg keressenek rajta. Ez a kereskedelem. Nem a gyárba megyünk hanem a boltba. Így gondolom a bodybuilding is valahogy feltudja vásárolni ugyanannyiért a biotech gyártótól aztán a neten eladja. Ha jól sejtem ez a bodybuilding csak neten árul és ezáltal olcsóbban tudja adni. A biotech boltok meg a bolti árán adják és nincs netes kedvezmény. Úgy tudom neten olcsóbban tudnak árulni mintha boltba adnák.

Nos nekem ez a tippem. Másra nem tudok gondolni, mert értelmetlenek. Hogy így van-e ahogy tippelem... fogalmam sincs. Ezt látom reálisnak.

2014. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 syn. válasza:
szerintem meg nem használnak "akkora " árrést , mint a Biotechnél :D
2014. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Arnold S. válasza:

Én törzsvásárló vagyok a Bodybuildingboltban. Ezelőtt máshol vettem a dolgokat, van összehasonlítási alapom. 100% ugyanazt a terméket kapom, olcsóbban. Csak azt olvasom minden ezzel kapcsolatos kérdésnél, hogy TAP BÉLA felhasználó állandóan becsméreli és fikázza a boltot. Valószínűleg üzleti érdeke kívánja meg ezt! Valószínűleg ugyan ezzel foglalkozik csak senki nem vesz tőle semmit mert csak nyerészkedni akar mindenkin és magasak az árai!!

Ezen gondolkozzon el mindenki.

2014. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tap bela ***** válasza:

"

Csak azt olvasom minden ezzel kapcsolatos kérdésnél, hogy TAP BÉLA felhasználó állandóan becsméreli és fikázza a boltot. Valószínűleg üzleti érdeke kívánja meg ezt!

"


Legalább ha minden hová ugyan azt a szöveget nyomod, akkor előtte olvasnád el, hogy én mit írtam?!?! Ehhez nem kell még 8 általános osztály végzettség sem!! És csak utánna kezdjél engem szarzoni, oltani.


Ebben a hozzászólásomban, véleményemben mi is volt az, amivel becsméreltem, vagy fikáztam valakit?!?!


Bemásolom mit is írtam itt fenntebb:


.... és ezt a kérdést miért nem teszed fel a Biotech információs vonalain, telefon, e-mail, stb......


..... mivel ők a gyártó, forgalmazó cég? Az ő márkájukról van szó? Ha ők sem tudják, akkor.....



Neked Arnold S. nevű felhasználó szövegértelmezési problémád van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. nov. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tap bela ***** válasza:
2014. nov. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!