Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv, lassan háromnegyed éve...

Omg1234 kérdése:

Üdv, lassan háromnegyed éve edzek, próbálok értelmesen étkezni, de iskolaidő közben ez 1 kicsit nehézkes, de próbálkozom. Kaja mellé szedek fehérjét, tömegnövelőt meg 1x 1 hónapos kreatin kúrát is toltam mit szerdjek?

Figyelt kérdés
Ezeken , és a vitaminokon kívűl mit érdemes szedni? Elhatároztam magam , de nagyon lassan fejlődök sajnos.

2016. márc. 31. 15:57
 1/5 anonim válasza:
rendes étkezés rendes edzés, pihenés..
2016. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mit eszel hányszor eszel egy nap?
2016. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kisboltos ***** válasza:

Ha nehezel indul meg a növekedés, és a kaja rendben, eltekintve a kiegészítőktől, akkor érdemes átgondolni az edzést. Hogy valóban odateszed-e magad, tényleg mindig rendesen edzel, és amit csak tudsz, azt kihozod magadból.

Egyidőben én is elhittem, hogy jól edzek, és a kaján kell változtatni. Aztán mondták, hogy nokedli, amit csinálok. Azóta ezen változtattam, és megindult a várva várt fejlődés is. Nem is olyan egyszerű keményen edzeni, mint hittem. Sok sikert!

2016. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fehérje mehet edzés után a jo felszivodas miatt, tömegnovelore semmi szukseg (edzés utan feherje+összetett ch), kreatin mehet de akkor az minimum 2 honapig
2016. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát próbálok minnél többször enni 1 nap , kb 5-6x eszem abból 2-3 rendes kaja mint pl : csirkemell rizs meg valami kis zöldség mellé, de van néha csak shaket iszok amibe van fehérje zabpehely banán ... Igazából mindig próbálok keményen edzeni de azt észrevettem hogy a bicepszembe kb sosem érzem annyira mint pl a mellembe.
2016. márc. 31. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!