Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömeg növeléskor csokis...

Tömeg növeléskor csokis tészta is jöhet? (Durom cérnametélt+ egy üveg nutella).

Figyelt kérdés
Vagy pl: tojásos csilis bab sült szalonnával.

2016. márc. 25. 17:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ha durumtészta akkor mehet xDD ha még egy light kolát lenyomsz hozzá fogysz is.
2016. márc. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem értem mi bajotok van. Egy üveg nutella nem sok csak az üveg nagy ami benne van kevés.Ez ugyan olyan mikor vesz az ember egy nagy zacskó chipset a csomagolás nagy de mi van benne? levegő meg az alján párszem chips vagy mikor veszel egy jó nagy péksüteményt és csak a közepe megvan ijesztve valami kis pötty van ott :D vagy mikor reklámozzák a seven days-t kifele folyik a töltelék de mikor megveszed szinte semmi nincs benne:D [link] Lásd a csomagolást nem azt mutassa milyen hanem hogy milyennek kellene lennie vicc az egész.
2016. márc. 26. 08:40
 13/18 anonim ***** válasza:

#12: Remélem, csak trollkodsz... :D

Attól, hogy kevésnek tűnik, attól még tömény, sűrű. Egy üveg 400 gramm... Itt megtalálod a tápértékeit 100 grammra levetítve:


[link]


Ha megnézed, tömény cukor az egész. Ráadásul egy adagnak 15 grammot ír, tehát egy üveg durván 27 adag!

2016. márc. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ráadásul most nézem, pálmaolajjal készül. ://
2016. márc. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Cortez70 ***** válasza:
Tőlünk eheted, nekünk mindegy, hogy mit eszel.:)
2016. márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Természetesen nem mindent gondoltam komolyan.De ti nagyon keveset ehetek szerintem.Azért nálam egy reggelire kevés a zabpehely nem lakok jól vele.Minimum 5db tükör tojás 2 szelet kenyér aztán jöhet a zabpehely + protein.Az üveg nutellára vissza térve jó oké túl cukros értem én,de ha jól megnézzük ami az üvegbe van kb annyi mint egy tábla csokoládé ha felolvasztanál és bele öntené az ember.Valaki jó sok adagnak számolta ki az egy üveget kb 7 szelet kenyeret lehetne megkenni vele akkor az hány adag?Szerintem csak 7:D
2016. márc. 26. 15:07
 17/18 Cortez70 ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy mennyit engedhet meg magának. Én tudom, hogy nekem sok lenne. Ha neked meg belefér akkor egyed. Szerintem ezt kibeszéltük már.
2016. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igazad van Cortez kibeszéltük már.
2016. márc. 26. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!