Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok kicsit segíteni?

Tudnátok kicsit segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval 16 èves vagy jelenleg.81 kg vagyok ès 186 cm.A hasamon van egy kis zsír rèted meg a lábamon minimálisan.Ès tanácsot kèrnèk tölletek hogy mivel most elkezdtem kondiba járni,ott meg hallotam olyat is hogy fehèrje sokat számít az izomnak.Szóval úgy döntöttem hogy veszek is jó minősègű fehèrjèt persze.Ès tudnátok adni tippet hogy a helyembe mit csinálnátok?
2016. márc. 9. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:

A fehérje alapvető a testnek s ezen belül az izmoknak is, igen. Nem a por, a makrotápanyag. Van, aki egyszerűen normálisan eszik s nem használ port. S a por önmagában mit sem ér, rendes étrend is kell.


Hogyhogy mit csinálnék? Heti 3 teljes testes edzés s céljaimtól függően szálkásítás vagy tömegelés (én szálkásítanék előbb).

2016. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!