Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Könyök megerőltetése súlyemelé...

Könyök megerőltetése súlyemelés után?

Figyelt kérdés

Kézisúllyzóval fekvenyomtam, és egy idő után a könyökömben feszítő érzést éreztem, és már nem volt olyan jó érzés az edzés. A súly nem nagy, sőt, kicsi, csak azért csinálom ennyivel, mert nincs más. (Szóval nem is izomnövelés miatt csinálom, csak azért, hogy mozogjak egy kicsit, szerintem a 3-szorosát is ki tudnám nyomni 10-szer)


Szóval épp ezért nem értem. A súlyzó könnyű, de egy idő után "fáj" a könyököm. Mit csinálok rosszul? Valamitől a szükségesnél nagyobb terhelést helyezek a könyökömre?


2016. márc. 1. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom alkarod fordul föld felé és feszíti a könyököd.

Stabilizálni is kell azt, nem csak nyomni.


Mekkora a súly egyébként?

2016. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy szabálytalanul végzed.
2016. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem max 5 kg.

[link]


Pedig kb. én is így csinálom, nem veszek észre különbségeket. (lehet, hogy csak azért, mert nincs nagy különbség, bár nem tudom, hogy mennyire számít)

2016. márc. 1. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!