Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a 100% Whey...

Patricii kérdése:

Mi a véleményetek a 100% Whey Protein Professional-rol egy lánynak?

Figyelt kérdés
Jövő héttől kezdeném el a testépitést. 17 éves lány vagyok, 162 cm magas és 55 kg. Szeretnek lemenni 52 kg-ra, de ezt mondjuk megoldanám futással heti 4x. szeretnék még ezen kivül izmot épiteni magamra és ezért gondoltam erre a megoldásra, hogy fehérjeport szedjek. Igazából azért szeretnék fehérjeport szedni, mert szeretnék áttérni véglegesen a vegetáriánus életmódra, mert számomra az sokkal megfelelőbb, és hát akkor valamivel kellne potolni a fehérjét. Persze fogyasztanék ezen belül még olyan termékeket is, amelyek tartalmaznak fehérjét. (pld. tej, túró, tojás, szója, joghurtok stb.) Mi a véleményetek? Ha lehet ne oktassatok ki :)

2016. febr. 21. 12:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hm. Én édesszájú vagyok, biológiailag nő is, de a fehérjém csak ne legyen édes. Az legyen étel, többnyire sós. Szerintem sok embert kavar meg szálkásításkor az édesség, azoknak sokkal jobb kerülni az édes fehérjeporokat, nem?


Az előbb kihagytam, hogy a joghurt azért nem valami nagy fehérjeforrás s persze a tej sem az igazi. Kis fehérje, több cukor és zsír, ésatöbbi.

2016. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!