Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt lehet elérni...

Mennyi idő alatt lehet elérni eredményt sulyzos edzéssel?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, viszont van rajtam egykis plussz ami nemkéne. Viszont először tömegelni akarok mivel ha most szálkásitanék akkor valoszinű hogy elég sz@rul néznék ki viszont az lenne a kérdésem hogy tükörben nézve mennyi idő mulva lehetne látni hogy edzek . Heti háromszor edzek a-b-a és b-a-b szisztéma alapján kaja szempontjából pedig testsujkilogrammonként 3g szénhidrát és 2g fehérje . Amugy 170 magas vagyok és 60 kilo (17 éves fiu) és mennyi ideig kéne tömegelnem hogy megérje már szálkásítani?
2016. febr. 20. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én felmennék minimum 80-85 kg-ig. Legalább 1 évig tömegelj még.
2016. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Próbálj meg lassabban tömegelni, havi 1-1,5 kg jöjjön fel körülbelül, akkor nem zsírosodsz be hamar, és tudsz viszonylag tovább, jövő nyárra le tudsz szálkásítani, úgy hogy látni is lehet majd valamit.
2016. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60kg mal hogy lehet felesleg 170 cm esen? En emelnem mondjuk 4g ra a cht ha nem zsirosodsz nagyon aprankent mert ha egyszere novelsz 1g ot akkor egybol feljon egy kis plussz
2016. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb igy állok jelenleg [link]
2016. febr. 20. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:

A szénhidrát könnyen lehet, hogy kevés lesz, de ezt majd meglátod (nekem ez még igencsak szálkásításhoz tartozó kalóriamennyiség, csak én máshogyan osztom el, persze van, akinek kevesebb kell, de azért 3g ch a legtöbbünknek karcsú, ez a szálkásítás kiinduló mennyisége, ha jól tudom, már ha az ember nem tudja alapból, hogy neki mennyi kell).


Ha ilyen számokkal felesleged van, akkor megértem, hogy tömegelni akarsz, rád fér. Azt meg nem mondom, meddig menj el, szerintem ez igencsak emberfüggő, majd meglátod. Nem mindenki visel el könnyen bizonyos testzsírszázalék feletti értéket s nem is zsírosodik mindenki egyformán...

2016. febr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rossz link volt az előző : [link] Köszi a tanácsokat mindenkinek
2016. febr. 21. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!