Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegeljek még vagy szálkásítsak?

Tömegeljek még vagy szálkásítsak?

Figyelt kérdés

5 hónapja járok terembe, 57 kilósan kezdtem, most 69 vagyok, de magam nem látom a változást, pedig keményen edzek. Tápkieget 3 hónapig szedtem, de most gyűjtök valamire.

Mielőtt kezdtem így néztem ki: [link]

Most:

[link]

[link]


Tömegeljek még? Akarom hogy kockahasam legyen nyárára, de most csak zsirosodik.



#kockahas #Tömegeljek #szálkásítsak
2016. febr. 10. 07:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó az étrended. 5 hónap alatt 12 kg-t soknak találok, lehet vissza kellene venni a szénhidrátból. Én a helyedben első körben ezt tenném rendbe, és úgy folytatnám a tömegelést, és csak jövőre szálkásítanék.
2016. febr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek, vegyél vissza a chból, és lassabb ütemben tömegelj még.
2016. febr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát úgy van hogy mikor vettem a tápkieget kb. 3 hónapon át, akkor híztam 10 kilót. Ekkor volt kb. 6-7g CH. A múlt hónapokban pedig alig híztam 2 kilót, most a CH 4-5g.
2016. febr. 10. 08:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Maradj ennyi ch-n, ez a normális.
2016. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Tehát két hónap két kg. Ez tökéletes. A tápkieg gondolom cukros tömegnövelő volt. Erre ne adj pénzt. Inkább fehérjébe keverj lassú ch-t. De igazából ha a havi egy kg megvan, erre sincs szükség.

Maradj ennél, és csak jövőre szálkásíts!

És nőként elárulok egy titkot: a kockahas önmagában semmit nem ér. Ha egy férfi szimpatikus, a kockahas csak ad némi pluszt, sok esetben a férfi önbizalma az, ami még ehhez hozzájön.

De ha a kockahas mellé nem jön intelligencia, udvariasság, és sorolhatnám.... akkor hiába van kockahasa a delikvensnek. ;)

2016. febr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel, igazából eléggé látható, hogy amit utóbb csinálsz, az a jó :) Még jó, hogy elhagytad a téged a normál étrend mellett csak zsírosító tömegelőt, néha jó a pénzhiány...

Sokkal jobban nézel ki most, előtte elég hervasztó volt a látvány... Szerintem nem gond, ha erre a nyárra nem lesz kockahasad, de ha neked zavaró a hasi zsír, éppenséggel szálkásíthatsz, ezt mindig a delikvensnek kell eldöntenie, az ő élete, ő kinézete.

2016. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség lenne a kockahas miatt leszálkásítani, mert most is elég vékony vagy, szálkásítás után nem maradna rajtad semmi.

Amúgy 5 hónap alatt egy kicsit többet kellet volna izmosodnod, a ch rendben volt szerintem, mivel jöttek rád kilók, de ami az izomhoz még kell, az a fehérje. Maradhat az 5g ch, a fehérjéd nem tudom most mennyi, de emelj rajta, minimum legyen meg a 2g/tskg.

2016. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát a fehérjével mindig is bajom volt, ritkán jött ki a 2g. Most 69 kilósan 138g fehérje kell naponta, ami nagyon ritkán van meg, de olyan 90g körül mindig megvan.
2016. febr. 10. 13:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Van, akinek kevesebb fehérje is elég, de a 2g/tskg az egy elég jó, biztos érték (persze adott esetben kellhet több, de bizonyára nem a te szinteden s aktivitásoddal). Megpróbálkozhatsz többel, ha nem izmosodsz kellőképpen. Azért írom feltételesen, mert nem tudom, mennyire fontos ez neked s mennyire nehéz megoldanod, habár fehérjét elég könnyű bevinni szerintem, ahhoz képest van, akinek gondot okoz. A kockahashoz inkább zsírvesztés kell.
2016. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tömegelj, ilyennél még nem túl látványos a kockahas.

Viszonylag sok zsír jött fel, de most kezdted van ilyen.

2016. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!