Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 170cm,50kg, esetleg Hyper...

170cm,50kg, esetleg Hyper mass? Vagy más?

Figyelt kérdés
Vékony,viszont szálkás testalkat.Konditeremben ajánlották nekem a Hyper masst hogy az kellene nekem ,meg hogy az nyárig felmennék ,vele ,meg aztán vissza le is tudnám szálkásítani... de félek, mert én nem zsírt akarok hanem izmot... más termékek?esetleg tapasztalatok? :)

2016. febr. 5. 20:53
 1/5 Szabi.L ***** válasza:
100%
Rendes kaja. :) Ha ez nincs meg, akkor szedhetsz bármit.
2016. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Tömegnövelő étrend kell. Cukros tömegnövelő az felejtős. Edzés utánra vehetsz proteint és nyomhatod zabbal. De az egész napi étrend számìt.
2016. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kajálok is rendesen ,és pontosan milyen proteint ajánlatok nekem?
2016. febr. 5. 21:10
 4/5 Szabi.L ***** válasza:
100%
Tejsavó protein és mehet bele zabliszt és valami gyors felszívódású ch, de abból kevesebb.(30g zab ch és 10g cukor mondjuk)
2016. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Mhn whey, stillmass 80, myprotein impact, scitec 100% whey prof, biotech nitro pure whey, stb, sorolhatnám. Van kb 600 cég és mindnek van jó proteinje.
2016. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!