Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egész télen nem tudok edzeni,...

Egész télen nem tudok edzeni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Valami mindig beüt. Ősidők óta nem voltam beteg, most meg már két hónapja dögrováson vagyok. Nátha, influenza, torokgyulladás, arcüreggyulladás, valami mindig van. Mire meggyógyult, és eljutok oda, hogy kapok levegőt, elkezdek újra edzeni, megint összeszedek valamit. Kb két hete két edzés összejön. Már kivagyok. Nyamvadt lettem, visszafejlődtem, erőtlen vagyok, már élni sincs energiám, nemhogy sportolni. A doki szart se csinál, felírja az antibiotikumot, aztán jónapot. Multivitamint meg c vitamint szedek.

Valami tipp, hogy összekapjam magam?



2016. jan. 29. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Muszáj kibírni.
2016. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Muszáj lenne... De tényleg kiürültem a sok nyavaja miatt, állandóan álmos vagyok, fáradt, enervált, de még így is csinálnám, mert a sport segítene, de újra vissza esek a betegségbe mindig...Kb november óta ez van.
2016. jan. 30. 01:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, h a jovoben is osszeszedsz valamit. Ket honap alatt pedig nem lehet visszafejlodni, szoval no para. :)

Szedj probiotikumot, miutan meggyogyultal, azzal megerositheted az immunrendszered.

2016. jan. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cortez70 ***** válasza:
Van ilyen időszak sajnos, de rendbe fogsz jönni és hamar visszajön a forma, erő.
2016. jan. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen multivitamint szedsz? Lehet nagyobb dózisú kéne.
2016. jan. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást, csak nem maradok ilyen tápos örökre :/

A probiotikumot még nem használtam ilyen célra, kipróbálom. Daily onet szedek amúgy multiból. De most olvastam egy fórumon, hogy betegen nem is lehet multivitamint szedni, mert a vastartalma táptalaj a baciknak?

2016. jan. 30. 09:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Igy van.betegseg alatt az asvanyi anyagok egy redze jo a baciknak.jol olvastad.
2016. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, az király. Akkor lehet, hogy azért nem gyógyulok ki belőle, mert nyakló nélkül tömöm magamba? Ráadásul most akartam elkezdeni vasat szedni, mert szerintem vérszegény is lettem. Jobb lesz akkor, ha leállok vele, és csak a c vitamint tömöm....
2016. jan. 30. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!