Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi ez a Train With Brain...

Mi ez a Train With Brain mánia itt a gyakori kérdéseken?

Figyelt kérdés
Nem is hallottam az oldaláról, amíg bele nem ütköztem itt a vele kapcsolatos kérdésekbe, amiből most nézem, hogy van egy csomó. Ez a gyerek most ekkora sztár, vagy mi? Nagyon sokan követik, de még nem jöttem rá, miért.

#Brian #natural #miért híres
2016. jan. 24. 14:28
1 2 3
 21/24 Cortez70 ***** válasza:
Én is rosszul viselném ha beszólnának a feleségemre.
2016. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Az igaz, csak ha az asszony beáll ismert sportolónak, aki rendszeresen szerepel mindenféle médiában, akkor az már nem az asszony, ha ilyen minőségében kritika éri. Nem mint a Béla barátnőjét érte a kritika, hanem mint Vivit, a sportolót. Hosszú Katinkának is az ura tépte szét a szerződését?



Vivi egy sportoló a maga jogán, nem? Akkor miért nem ő védi meg magát? Miért "apucinak" kell? Ha ilyen fitness lady akar lenni, akkor tanuljon meg kiállni magáért. Vagy maradjon mindig a Béla mögött az ismeretlenségben, aztán akkor nem éri majd kritika. Ha meg mégis, akkor abban az esetben (talán) érthető lenne a Béla fellépése.


Persze ez is igazából jól mutatja, hogy a Scitec női brigádja milyen szinten vehető komolyan. Mindegyik valamelyik testépítő f@xán kapaszkodott fel...

2016. jan. 26. 13:16
 23/24 Cortez70 ***** válasza:
63%
Nagyon szélsőségesen látod ezt. Ennél árnyaltabb a helyzet. Valamiért nagyon dühös vagy a versenyzőkre. Mindegy, kár ezen vitázni.
2016. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Nem látok semmit szélsőségesen, ezek tények, függetlenül attól, hogy Béla mennyire közkedvelt alakja a testépítőknek. De egyébként pont ezért nem kéne ilyen alpárian viselkednie. Kisebbségiek között menő ez a stílus.


A versenyzőkkel meg semmi bajom, Csuhai Jani például nagy kedvencem, és Vörös Zolit is nagyon tisztelem. Róla pl. nem tudom elképzelni, hogy ilyet művelne, ha a szintén ismert barátnője kapna egy kritikát. Toldi Zsuzsit is elismerem, mert az már teljesítmény, amit nyújt. De igen, a többi női "versenyzőről" a Scitecben nem vagyok valami nagy véleménnyel.

2016. jan. 26. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!