Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek a srácok naturálok? (Videó)

Ezek a srácok naturálok? (Videó)

Figyelt kérdés

Hello.Az lenne a kérdésem,hogy a videóban szereplő srácok naturálok?

Állítsuk a videót 0:02 nél.

Ezek közül ha valaki nem naturál,akkor meg tudnátok jelölni,hogy melyik nem?(balrol jobbra 1-2-3-4-5)

+ugyan ilyen formában meg tudnátok mondani,hogy az 5 főből melyiknek hova sorolható a genetikája egy 10 es skálán?

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat,és természetesen értékelem őket.



2016. jan. 22. 18:05
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Tessék, itt irta musclehead320 9hete, hogy a srác most kezdi az 1.kúráját és ő (musclehead320) álltalában elég nyílt és őszinte, ha szteroidokról van szó:

[link]


(Persze ezzel nem az a célom, hogy bárkit is meggyőzzek, csak gondoltam belinkelem)

2016. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ne fáradj ezzel. Én meggyőzhetetlen vagyok. :)
2016. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Azt látom:) Na, azt hiszem ezt a témát kellően kiveséztük:)
2016. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem naturál, ez bizonyos.
2016. jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 Musclemore ***** válasza:
100%

Én már tapasztaltam, hogy ez nem olyan 1xrű, nincsenek csodák.

Viszont megkockáztatom azt a kijelentést h ismerek 1gyereket aki akár elérhetné ezek szintjét.

Rendesen kb fél éve kezdett el edzeni a gyerek(most lett 17éves) van olyan száraz, mint ezek, a videón.

Kb 180magas, és csak 65kg, de már elég durva formában van, konkrétan vastag már, durván fejlődik és semmi felesleget nem tud felszedni. (ha azt nézzük h magasság -100 szárazon lehet genetik határ, akkor neki még +15kg .. akk már rég akkora mint ők (ez nagyon naívan hangzott tudom, de tényleg kinézem belőle, ilyen fullos genetikát nem láttam még, azt hittem mikor elkezd edzeni alig jön rá izom, mert ugye nehezen hízik, de faxt.Kb könnyebben izmosodott mint én az elején)

Na lényegtelen, nem hinném h annyi energiát megmozgatna h elérje valamelyikük fizikumát(vidiben) de meg tudná csinálni, mert 100%s genetik és fejben is rendben van.

Szóval annyit akarok ezzel, h szerintem azért van olyan ember, akinek ez még lehetséges (500/1)

2016. jan. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Jól néznek ki, de szép is lenne világ, a ehhez is koksz kéne...


egy kicsit szerencsésebb genetika, edzés, jó kaja simán lehet hozni ezt a fizikumot. érdemes nézni a használt súlyokat, tök kicsik, 30 nemtudom mi, kiló vagy font, de nem nagy. bedurrantanak vele, aztán feszengenek. Ennyi.


Persze 3 hónap edzéssel nem lehet ide eljutni...

2016. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
De ilyen szárazságot nem lehet tartani naturalban éves szinten.
2016. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 Kenzo Tenma ***** válasza:
#37 Nem baj ő neki biztos megy, azért tudja ennyire. :D
2016. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Most akkor azt mondjatok,hogy lehet hozni naturalba ezt a szarazsagot,csak tartani nem lehet?
2016. jan. 23. 19:39
 40/44 Cortez70 ***** válasza:
Nem lehet hozni ennyi izommal.
2016. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!