Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogyan utasítjátok vissza...

Ti hogyan utasítjátok vissza a haverokat, ismerősöket ha elhívnak hétvégén piálni?

Figyelt kérdés
Értem én hogyha megiszok egy pohár fütyülőst nem lesz bajom de nálunk ez nem így megy. Itt mindenki rottyra vágja magát(régebben én is ilyen voltam) és ha én nem csinálom csicska vagyok meg b.,i. Nem csak azért nem akarok inni mert rossz hatással van meg elmenne az egész éjszakám pihenés nélkül hanem mert egyszerűen már nem is kívánom. Gondoltam hogy majd beadom hogy beteg vagyok de nem tudom hogyan.. Ötletek? Ti hogyan oldjátok meg ezeket?
2016. jan. 9. 18:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9: ez szomorú :(

leszünk barátok?

2016. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hú milyen fasszágot írtam már megint. A "WC helyett telerakni" hányásra asszociál. A mosógépbe hányt a gyerek. 28 évesen amúgy. :D
2016. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!