Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogyan utasítjátok vissza...

Ti hogyan utasítjátok vissza a haverokat, ismerősöket ha elhívnak hétvégén piálni?

Figyelt kérdés
Értem én hogyha megiszok egy pohár fütyülőst nem lesz bajom de nálunk ez nem így megy. Itt mindenki rottyra vágja magát(régebben én is ilyen voltam) és ha én nem csinálom csicska vagyok meg b.,i. Nem csak azért nem akarok inni mert rossz hatással van meg elmenne az egész éjszakám pihenés nélkül hanem mert egyszerűen már nem is kívánom. Gondoltam hogy majd beadom hogy beteg vagyok de nem tudom hogyan.. Ötletek? Ti hogyan oldjátok meg ezeket?
2016. jan. 9. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem csak inni hanem nozni is megyunk akkor megyek ha csak inni akkor nem ha el is megyek akkor se iszok sokat
2016. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Én így:


[link]

2016. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Úgy, hogy nincsenek ilyen haverjaim/ismerőseim/barátaim.
2016. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy, elmegyek, de mivel tényleg haverok, elfogadják hogy nem iszom velük, max jön pár poénos beszólás, ha megiszom egy turmixot buliban, de nincs gond.
2016. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Tudom miről beszélsz nekem is ilyenek voltak haverjaim jó ideig.


Ha egyáltalán nem mész el otthonról, akkor megmondod hogy kösz nem. Nem kell magyarázkodni. Ha kérdi miért, akkor "mert most itthon akarok maradni". búzázhat, csírázhat, te meg elküldöd hogy oké oké mennyé inni, nem érdekelsz, csá. Ha kell teló off, ha kell FB off.


Ha elmész velük, az már nehezebb téma. Ilyenkor minden egyes felest tukmálnak, és bszogatnak hogy IGYÁÁÁÁÁÁÁ! DE IGYÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! HOZOM A KÖVETKEZŐŐŐŐŐT! mindezt amíg ki nem ütitek magatok.

Egy mód, ha pl mondod elején már, hogy te ma CSAK sörözöl. Megiszol 2-3 sört az éjjel és jólvan. Ettől függetlenül tukmálni fognak, de akkor meg nemet mondasz. Miért csak sörözöl? Mert ma csak sörözni akarsz. Nem akarod kiütni magad, te ennyivel is jól érzed magad. Neked nem kell a tajtrészegség.


Mindenesetre ilyen társaságban ez nehéz, de egy idő múlva megértik azért már. Ha megmondod hogy a gyúrás miatt, akkor hülyének fognak amúgy nézni.

Tűntesd fel előnyös színben azt ha keveset iszol: magadnál maradsz, tudsz csajozni, nem leszel másnapos, nem költesz pénzt feleslegesen, mert te így is jól érzed magad.

2016. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

"Tűntesd fel előnyös színben azt ha keveset iszol: magadnál maradsz, tudsz csajozni, nem leszel másnapos, nem költesz pénzt feleslegesen, mert te így is jól érzed magad."


Ezzel én is egyetértek.Igyál velük egy kicsit a társaság kedvéért,viszont ha nem értik meg,hogy miért nem iszol többet,és piszkálnak érte,akkor ideje,hogy értelmesebb társaságra válts.Az ilyen "beteg vagyok" dumákkal az a baj,hogy úgysem fogják elhinni,és mindig nem is lehetsz beteg.Érthetően elmondod az érveidet,és kész.

2016. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mindenkinek ment a zöld.:)

2016. jan. 9. 19:34
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Semmi szükséged neked ilyen nyomik barátságra, akik egy szórakozó helyen csak úgy tudják magukat jól érezni, ha taccsra vágják magukat. Akik meg azért lecsicskáznak, mert te nem akarod, azok nem a barátaid, de a haverjaid sem. Minek erőlteted a kapcsolatot az olyanokkal, akikkel nem tudsz azonosulni és még csak nem is tisztelnek? A lényeget kimondtad, egyszerűen nem kívánod ezt a dolgot, szállj ki, nem maradsz le semmiről.


Nem kell kamuzni, hogy beteg vagy, azzal csak egy hétvégét úszol meg, jövő héten meg majd mást kell kitalálnod. Megmondod, hogy nincs kedved, nem érdekel. Eleinte még erőlködnek, de szard le őket, le fognak kopni. Vissza is kérdezhetsz, hogy nekik miért jó ez? Én értelmes indokot soha nem hallottam.


Régen én is ittam rendesen, olyan 16-18 évesen, de utána egyre kevésbé volt kedvem, nem az edzés miatt, hanem csak már valahogy nem láttam értelmét. A mi társaságunkban ott volt egy barátom is, akivel együtt kezdtünk el edzeni, így mi ketten voltunk a többség ellen. Semmi kedvünk nem volt bebaszni, mi csak lightosan billiárdozni, csocsózni akartunk, nem fetrengeni. Voltak trükkjeink annak kivédésére, amikor erőltették a többiek az ivást, pl.: úgy tettük, mintha megnnánk, majd telipofával kimentünk WC-re és kicsúltuk az italt. Meg volt még pár, gyakran siekrült elintézni, hogy a mi poharunkba víz kerüljön pálinka helyett. Az volt a jó, hogy ketten voltunk, így el tudtuk terelni a bambák figyelmét. Körülöttünk szépen mindenki lerészegedett, mi meg jól kiröhögtük őket. :D Persze mi is rájátszottunk az illumináltságra.


Haverom házibulijában is a gyerek szülinapját ünnepeltük és nagyon pattogott, hogy igyunk má, igyunk má. :D A dolog vége az lett, hogy úgy szétcsapta magát, hogy a fürdőszobában (miután lehányta a falat, meg a vízipipával vagy két helyen kiégette a szőnyeget) sikerült a WC helyett a mosógépet telerakni. Ilyen régies nagymamánk korabeli gép volt, ami inkább csak centrifuga, egy fehér henger, a tetején egy nagy sötét nyílás, ami gondolom abban az állapotban nagyon hasonlított egy WC csészére.

2016. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
nincsenek haverjaim. ez a legegyszerűbb.
2016. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Buliban turmixot, ime a taplalekkiegeszito biznisz eredmenye.
2016. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!