Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 21 évesen már késő elkezdeni...

21 évesen már késő elkezdeni kondizni, hogy olyan formában legyek, mint például Kiss Virág, vagy Valeria Ammirato?

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 18:14
 1/6 anonim válasza:
45%
Nem késő, de szerintem egy lánynak nem áll jól, ha nagyon ki van gyúrva.
2015. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szilikon mell beületésnek szerintem nincs korhatára.

Egy átlagos nőnek hozzájuk hasonló alakot pedig ~6 hónap elérni. (nem verseny forma, csak egy hasonló)

2015. dec. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem késő és ők messze nem kigyúrtak.
2015. dec. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen sem lenne késő. Van versenyző, aki 30 évesen kezdett edzeni, és versenyeket nyer.
2015. dec. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem késő, BUÉK
2015. dec. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#1: Egy nő naturálban nem tud túl izmos lenni, csekély ismereteim és ízlésem szerint... S van, aki az izmosabbakra bukik, mint én. De tökmindegy, mi mit mondunk, ha a kérdezőnek ez a vágya. Nem nekünk akar megfelelni s ezt jól is teszi :)


Válaszolni nem tudok, de 21 évesen elég fiatal vagy s nem tudom, mi a célod, versenyzés vagy magadnak megfelelés, bizonyára nem mindegy...


De ha vonz az izmosodás, akkor bármik is az esélyeid, érdemes elkezdeni, akárhány évesen, hisz többet érsz el vele, mint ha feladod, mert a célod úgysem érheted el.

2015. dec. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!