Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha rossza a genetikám nem...

Ha rossza a genetikám nem lehetek izmos?

Figyelt kérdés
Egyesek fehérje bevitel nélkul is izmosodnak mint pl. az osztálytársam, én meg hiába eszem a csirkemellet, halat stb. -t nem látszik a változás... Mit lehet tenni?
2015. dec. 23. 12:30
1 2
 1/13 Cortez70 ***** válasza:
100%
De lehetsz izmos. Olyan nincs, hogy keményen edzel és jó az étrended, de nem fejlődsz semmit. Lehet, hogy kevésbé fogsz jól kinézni, de akkor is sokat lehet fejlődni, ha nincs jó genetikád.
2015. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Glacierous ***** válasza:
Egy jó fizikumot akkor is fel lehet építeni.Lehet,hogy csak az edzésed szar.
2015. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igaz nem tudom mennyit edzettél, de ha egy évnél kevesebbet, akkor kitartás és majd meglátod jobban fogsz kinézni. ; )
2015. dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van az a cucc mennyiség...
2015. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Cortez70 ***** válasza:
Cucc nélkül is lehet egy jobb forma. Persze kinek mi a jó.:)
2015. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Dehogy nem, max lassabban, de ha az edzés j, a kaja jó, és eleget pihensz, akkor genetika ide-oda, az izomnak menni kéne.
2015. dec. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rengeteg szénhidrátot is be kell vinni a fehérje mellett!! + még zsírt is.
2015. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is eszik minden szart az osztálytársam, mellé issza a fehérjeport és izmos. A megoldás az edzésben van. Starting Strangth vagy ICF 5x5 például. Ezekkel fogsz nőni.
2015. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én soha az életben nem sportoltam. Napi 1 liter tejen meg párizsis kenyereken éltem a főtt ebéd mellett. Gyerekként nem érdekelt az ilyesmi. Napi 4-5 óra foci meg ugyanennyi kockulás volt... 15 évesen kezdtem el edzeni, 8 fekvőtámasz után remegve összecsuklottam. Kellett vagy 1 év mire bekerültem az izmos kategóriába az átlagember szemében. Most már meg vagyok elégedve magammal naturalon jó pár év után.

Sőt, mondok valamit, ami tudományosan mérhetetlen és lehet, hogy nem igaz:


Rohadt jól fejlődöm és jók az arányaim. Széles váll, nagy hát, keskeny derék. Egy etióp kisgyerek kinézetéből ezt hoztam össze. Én ezt annak tudom be, hogy előtte "0" izom volt rajtam, így mindennek sikerült arányosan fejlődnie és rettenet jól reagál a szervezetem a súlyzós edzésekre. Valószínűleg azért, mert évekig csak ilyen téren kapott terhelést, erre készült fel.

Ha nekem sikerült a 8 fekvőtámaszommal, akkor neked is fog. A genetika itt még nem számít. Ott számít, amikor versenyezni akarsz.

2015. dec. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Cortez70 ***** válasza:
#9 tennél be képet, hogy milyen az a szuper forma amit összehoztál? Nem támadás, csak tényleg kíváncsi vagyok, hogy ki mire érti ezt.
2015. dec. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!