Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ettől hízni fogok?

Ettől hízni fogok?

Figyelt kérdés
Le mértem, az olajban sült húst. És összesen 90g olajat használt fel. Ettől hízni fogok? Diéta.

2015. dec. 10. 18:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor addig csinálom, még fogyok vele. Ha megállok pihenő napokon csökkentem a ch-t. Így elég lesz, szerintem egy darabig. Ha már esetleg ez sem, növelem az aerob mozgásokat. 3-4-re egy héten legalább. Utána ha már ez sem segít, változtatok az étrendemen, lgealább is ezen a három napon. Vagy csak sima húst, sütök és nem rántom. Mi a véleményed erről? Lehetséges így húzni egy ideig?
2015. dec. 10. 18:53
 12/16 A kérdező kommentje:
10. Hol lehet kapni, ilyen sütőzacskót? Mennyibe kerül? Hány darabos? Többször is fellehet használni, ugyanazt a zacskót?
2015. dec. 10. 18:56
 13/16 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, a kalóriatöbblettől hízol s majd meglátod, hogy neked mennyi kalória kell, kiszámolni nem lehet. 2500 kcaltól van, aki hízik, van, aki fogy (edzés és nagy testtömeg, sok izom sem kell hozzá, vannak gyors anyagcseréjű emberek).


Azért 90g zsír, az szép mennyiség. Egyszer egy sült padlizsán csinálta meg ezt velem (olyan az, akár a szivacs), azóta vigyázok. Pedig én zsírra alapozok, de a kalóriaigényem nem olyan hatalmas, hogy ilyenek beleférjenek a sok tojás mellé.

Nem hiszem, hogy ennyi zsír feltétlenül kell a sült húshoz, viszont ha ennyire zsírosan szereted, akkor elgondolkodhatsz a ketogén diétán is... De persze maradhat minden a régiben, úgy, hogy alkalmilag zsír- és szénhidrátdús napokat hozol össze, amennyiben úgy ítéled meg, hogy nem félsz tőlük s kitapasztalod, így eléred-e a céljaid. Senki sem kényszerít a szokványos módszerek követésére...

2015. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Cortez70 ***** válasza:
Bárhol kapsz sütőzacskót. Sima CBA-ban, Spar-ban is van. Én pl mostanában grillsütőben sütöm a csirkemellet.
2015. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Néha énis eszek rántotthúst, kis bűnözés kell diétába. Bepanírozom a húst és nem olajba sütöm ki, hanem sütőbe berakom sütőpapírra, így már plusz zsír nem kerül hozzá.
2015. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Coop-ban a legolcsóbb, 199 Ft 5 darab. Narancssárga papírtasakban van. Érdemes egy egész heti adagot lesütni egy körben takarékosságból, már nem mintha olyan drága lenne.
2015. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!