Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi is a fehérjepor?

Mi is a fehérjepor?

Figyelt kérdés

A fehérjepor ételekből kinyert fehérje,nem?(Hús/tejtermék/növények)


Oszt. társam okoskodott,hogy ha edzés közben iszom a fehérjémet akkor felpuffaszt és zacskós izmaim lesznek.. o.O De ha edzés után akkor csak a regenerációt segíti elő..Nem beépül az izmokba?Ergo nagyobb-teltebb-szebb-erősebb lesz az izomzatom?


2015. nov. 19. 18:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
lol:DD
2015. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Wut?!
2015. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mit írtam rosszul? :D A zacskóizom az az,hogy nagy meg minden de puha és nincs benne erő..mondtam neki,hogy az a shyntol.. xd
2015. nov. 19. 18:40
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem az a zsir
2015. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Életképek a kisegítő iskolából.
2015. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Haha... xdd Gimibe járok,és nem is szarba..szóval ja.. :D Azért kössz!! (y)
2015. nov. 19. 19:21
 7/18 Kerze ***** válasza:
Csak tudnám hogy az ilyen emberek honnan szerzik az információkat? Tuti egymásnak mondja a sok okos és máshogy adják tovább:D
2015. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ja..azért néztem,hogy menjél már innen srác..mert torkon váglak.. xd
2015. nov. 19. 19:47
 9/18 anonim ***** válasza:

Mire a tested lebontja a fehérjét, aminosav szinten már az sem számít, hogy állat vagy növény volt eredetileg... S nem az edzéstől való időbeli távolság határozza meg a felhasználás módját...

Ijesztő, mi van egyesek fejében... Igaz, sokan azt hiszik, hogy a fehérjeportól hirtelen izmosak lesznek. Vagy hogy nélküle semmiképp. S ha várandós issza, aki még edz is finoman, akkor torz gyermeke születik...

2015. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Okés,hát nekem rendes kajám van..és 2 hónap alatt eléggé nagy fejlődést értem el,amire büszke is vagyok. :)
2015. nov. 19. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!