Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fehérjepor a szar táplálkozá...

A fehérjepor a szar táplálkozást is kiegészíti?

Figyelt kérdés

Nincs lehetôségem étrendet összeállítani, ne menjünk bele miért, nincs és kész... Scitec fehérjét viszont nagyon olcsón tudok szerezni haver jóvoltából.

Ha megiszok napi 2-3 turmixot és mellette edzek várható fejlôdés, vagy felejtsem el? Nyilván ha nem fejlôdök akkor is tolom, mert erôsödni szeretnék mindenképp. Nekem annyira nem fontos, hogy szálkás legyek, csak nagyobb akarok lenni, minél szélesebb, nagyobb karok stb. Persze mindenre edzek (lábra is :D). Átmozgatót csinálom egy ideje, most akarok osztottra térni.

Ha számít valamit: könnyen adok le zsírt, könnyen szedek fel, ahogy észre vettem izommal is így van. Átlagos izomzat, átlagos zsírmennyiség, nem skinnyfat, csak átlag genetikájú sportoló gyerek (kiegészítésnek kezdtem el a kondit, most akarom komolyabban csinálni).



2015. okt. 29. 23:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
"incs lehetôségem étrendet összeállítani, ne menjünk bele miért, nincs és kész..." nyilván erre reflektáltam, kicsi túlzással, de a túlzás arra való, hogy kiemeld a mondanivalód. ha értelmi fogyatékos vagy és ez nem jön át, arról nem tehetek.
2015. okt. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!