Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő tesépítőnek mennyire...

Kezdő tesépítőnek mennyire fontos az edzés utáni fehérje turmix?

Figyelt kérdés

Most kezdem el, illetve újra kezdtem az edzést (súlyzóst) és most egy kicsit jobban oda szeretnék figyelni mindenre, mint annó. Az étrendemre oda figyelek, reggelire joghurtot és zabpelyhet szoktam enni, illetve valami gyümölcsöt pl: banán. Ebédre és vacsorára megy a csirkemell rizzsel, vagy más húsok, de nem olyan sok.

Ilyen étrend mellett mennyire fontos az elején az edzés utáni fehérje turmix ? Illetve mikor lesz érdemes majd innom ?

Nem szeretnék versenyre járni meg semmi ilyesmi, csak egy kicsit jobb kondiba szeretnék lenni.

Mit ajánlotok ?



2015. okt. 20. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
A híres neves anabolikus ablakról és, hogy meddig van nyitva, annyiféle legenda terjed neten, ahány helyen valaki ír róla valamit, a 15perctől a 24 óráig... Egyéni hit kérdése, de amatőr testépítőknél semmi külömbség nincs aközt, aki fogyaszt edzés után mint aki nem...
2015. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Anabolikus ablak csak a versenyzoknek fontos, meg aki dietazik.

Hobbi szinten az edzes utani feherje turmix akkor fontos, ha mar van megfelelo izomtomeg amit meg kell tartani, + a regeneralodasi munkat valamibol csinalnia kell a testnek.

2015. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kezdokent nem fontos.
2015. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
SENKINEK nem fontos, mivel a szilárd kaja jobb. Menjél haza edzés után és egyél egy kiadós adag kaját.
2015. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hadd dontse el mindenki maganak, hogy fontos-e neki.

Aki meg kerdezni akar azert ir ide.

2015. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Valter6672 ***** válasza:
57%
Én azt mondom, ha van rá keret akkor megéri egy tejsavó+carbox edzés után. Mivel nekem se tökéletes a kajám, ezzel talán adok a testemnek egy kis pluszt és jól is esik egy kemény edzés után, mint jutalom :)
2015. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez az anabolikus ablak teljes egészében egy kamu mítosz.

Broscience, hogy megvedd a kiegészítőket.


Ha valaki hallott már az intermittent fasting-ról akkor nem hisz el ilyen baromságokat.

2015. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon fontos és is csak úgy tudtam felsőbb szintekre lépni. Ha nem teszel meg mindent hogy feljebb juss(köztük a fehérje turmixot) akkor nem tudsz fejlődni. Én sok sikert kívánok a fejlődésedhez.
2015. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Wow csak most látom mennyire lepontoztátok a hsz-emet. Mind1, sose az eszetekről voltatok híresek srácok. Kinek inge persze.



Utolsó válaszolónak meg:

"Kezdő tesépítőnek mennyire fontos az edzés utáni fehérje turmix?"

Kiemelem: KEZDŐ

2015. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!