Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Kettlebell windmill/szélmalo...

A Kettlebell windmill/szélmalom gyakorlatát, hogy kell helyesen végezni?

Figyelt kérdés

Néztem róla videókat,próbáltam leírást keresni,de nem találtam kielégítőt. Biztos béna vagyok.


Pontosan mennyire kell oldalra dőlni a gyakorlat közben?

Mert csinálják előre felé is,de még kezdő vagyok.

Mindig szemből mutatják a videókon.


Heti hányszor érdemes végezni? Mennyit kell csinálni belőle és mikor lehet emelni a súlyt?


Az az igazság,hogy nincs pénzem eljárni. A bérlet plusz a útiköltség túl sok :-(

Nem akarok nekiállni ész nélkül lengetni és rángatni,

de egy két egszerűbb gyakorlatot szeretnék megtanulni.



#kettlebell #szélmalom #fülesgolyó
2015. okt. 13. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
a jógás háromszögállásnak olvasgass utána,abból ered a szélmalom,ott kifejtik részletesen mit hogyan és miért van róla írás bőven.
2015. okt. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha kezdő vagy, nem kell csinálnod
2015. okt. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
majd amit a sérüléseidre költesz,az nem lesz sok?
2015. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy sérüléseim lesznek tőle?

Semmim sem fáj tőle.


Kezdőként miért nem kell csinálni?


Na,találtam videót,de hol oldalra hol félig előre csinálják,egyszer kicsit kell elfordítnai a lábfejed máskor meg nagyon.

2015. okt. 14. 11:40
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Érdemes lenne egy SFG instruktor segítségével elsajátítani, főleg ha kezdő vagy, ez egy haladó gyakorlat....


Nem vagy már 4-5 éves, hogy megtekintés után leutánozz tökéletesen egy gyakorlatot.

2015. okt. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De viszonylag hajlékony vagyok.

A neten az oktatók végzettsége,képesítése is megtalálható?

2015. okt. 14. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze tudjuk. Hajlékony, zseni, meg hercegnő vagy.


Én meg tudom, hogy 100ból 100 ember rosszul csinálja az alapgyakorlatokat kettlebellel, aki magától tanulta. Azért nem fáj semmid, mert kicsi a belled, és ezért lassabban jönnek elő a problémák.


Ami már abból is látszódik, mert windmillt akarsz csinálni.ammi nem egy alapcsakorlat. Miért? mert hallottál róla hogy van? Azért, mert létezik egy gyakorlat, nem jelenti azt, hogy csinálnod is kell, vagy érdemes. Kezdőként nem érdemes. mert veszélyes.

2015. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!