Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek mi a véleményetek erről?

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem szokásom tv-t nézni de múltkor, mondom be kapcsolom meg nézzem mi megy benne. Erre valami tv-shopos izé volt. Azt mondja a csaj hogy ő edző, hiába a sok edzés, diéta mégsem fogytam. De hála ennek, a fogyó harisnyának többé, nem kell aggódni a felesleges kilóg miatt. Egy szóval azt mondta, nem kell étrend csak ezt a harisnyát kell felvenni és kész. Akkor régebben volt ez amit, hasra kell felrakni 10-15 percig. Nem kell edzés semmi, és párhéten belül kocka hasad lesz... A legnagyobb pofátlanság pedig, ez a pénz áldásos jós nő vagy mi. Le ne tegye a telefont, mert meg szűnik a pénz áldás... xd Hát ez valami hatalmas...

2015. okt. 12. 14:52
 1/7 A kérdező kommentje:
De még sok h*lye meg is veszi, meg tökre el hiszi ezeket...
2015. okt. 12. 14:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, de az írásképed nem arról tanúskodik, hogy te sokkal értelmesebb lennél.

A helyesírás elsajátítása azért lényeges, hogy amikor írásban megnyilvánulsz, akkor ne egy makogó kis köcsögöt képzeljen el az olvasó, hanem egy értelmes embert.

2015. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Attól hogy valaki, rosszul ír nem nyilvánul meg abban, hogy értelmes ember vagy pedig h*lye. Sajnos én egy olyan betegségben, szenvedek hogy bármennyire is próbálom/tanultam helyesen írni, nem tudok. Mellesleg mindenki jó valamiben, van aki nagyon rossz dolgokban. Én ilyen vagyok az írással. Számtalan oka lehet, annak hogy valaki nem tud írni. Lehetséges nem voltak, ebben valami hatalmas sikerélményei, bármennyire is szerette volna. És ha egy gyereknek nincs valamiben, sikerélménye lehet az matek,nyelvtan vagy bármi nem fog olyan jól teljesíteni, mint akinek vannak sikerélményei.
2015. okt. 12. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan katasztrofális, itt a második kommentje a kérdezőnek szerintem teljesen elfogadható. Kérdező nem kell kiakadni ezen, mindig megveszik valamivel a laikusokat.
2015. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez nem annyira testépítés kategória, inkább "emberek". De hát igen, gáz ez, sok az átverés.
2015. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem teljesen hülyék.

Persze az, amit reklámoznak nem ér egy lyukas garast sem, de ahogy reklámoznak, na az aranyat ér.

Rásóznak bármit a fogyasztóra, célközönség a magányos/önbizalomhiányos/beteg emberek. Olyan embereket húznak le ezzel, akiknek amúgy sincs túl sok pénz a zsebükben.


Szóval nem teljesen hülyék, de piszok szemetek.

2015. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A legjobbak a kés reklámok ,amikor egy féltéglát szétvág a késsel és utána ugyanolyan éles a kés mint új korában. :D
2015. okt. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!